» » SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.6

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.6

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 16-05-2018, 14:38

0
SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.6

SoftPerfect Bandwidth Manager Full indir


İnternet bağlantınızı takip edebileceğiniz, bant genişliği yönetim programıdır. Programı kurmuş olduğunuz bilgisayar dahil olmak üzere, ağa dahil olan cihazların kullandığı veriyi/interneti takip edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi sınırlamalar/kurallar uygulayabilirsiniz. Yazılım temel olarak ağ trafiğinizi izler ve belirttiğiniz şekilde bant genişliğini sınırlar. Sonuç olarak ağınızın verimliliğinde anında bir artış ve önemli İnternet uygulamalarının tam hızda çalışmasına olanak sağlar.

Tek bir ağ konumundan merkezi yapılandırma desteği, mevcut modem ayarlarını değiştirmeden işlem yapabilme, IP ve MAC adresine, protokollere, portlara (TCP/IP) göre kısıtlamalar ve kurallar tanımlayabilirsiniz. Anlık izleme, kapsamlı rapor özelliği sunmaktadır. Bir örnek vermek gerekirse belirli saatlerde oyun oynuyorsunuz ve ev ahalisinin interneti sömürmesine engel olamıyorsunuz. Ne oluyor? Lagdı, lugdu, yüksek pingdi derken kafaya kafaya yiyorsunuz. Kuruyorsunuz programı ev ahalisine maksimum 2 mbit internet diyorsunuz. Elbette programın yüzü ingilizce ve bilmeyen için kullanımı kolay değil.

SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.6


Uyumlu Sistemler
Windows XP ve sonrası çıkan sistemler
Windows Server 2003 ve sonrası çıkan sistemler

Dosya Boyutu : 11 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Patch
İndirme Linkleri


SoftPerfect Bandwidth Manager 3.2.6

turbobit | uploaded | uptobox | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmez. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.