Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Movavi Video Converter 17.3.0 Türkçe + Portable

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 21:41

8
Movavi Video Converter 17.3.0 Türkçe + Portable

Movavi Video Converter 17.3.0 Türkçe + Portable Full


Movavi Video Converter video ve ses dönüştürme programıdır. Popüler video ve ses dosyalarını dönüştürebileceğiniz Türkçe dil destekli dönüştürme yazılımıdır. SD ve HD kalite videoları destekleyen yazılım geniş format desteği sunmaktadır. Mevcut videolarınızı diğer cihazlarınız ile uyumlu formata dönüştürebilir, ses dosyası ayıklayabilir, video boyutu düşürebilir, temel düzeyde düzenleme yapabilir, gif gibi hareketli resimler elde edebilirsiniz.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; Yeni sürüm eklendi

Kategori: Program indir > Portable

 

Movavi Screen Capture Studio 8.6.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 21:24

0
Movavi Screen Capture Studio 8.6.0 Türkçe

Movavi Screen Capture Studio 8.6.0 Türkçe Full


Movavi Screen Capture Studio, ekran kayıt programıdır. Kullanımı kolay olan program ile öğretici videolar hazır edebilir, web kameralarınızdan video kaydı yapabilir, skype görüşmelerinizi ya da bilgisayarınızın ekranını kayıt edebilirsiniz. Dahili video düzenleme özelliği ile kayıt ettiğiniz videoları düzenleyebilir yazı, efekt vb. içerikler ekleyebilirsiniz. Kayıtları sistem sesleri dahil olmak üzere yapabilirsiniz. Program güçlü özelliklerle donatılmış olmasına rağmen çok kolay kullanılır. Profesyonel görünümlü ekran kayıtları yapmak için dört basit adımı uygulamanız yeterlidir. Kayıt parametrelerini belirleyin, ekran videosunu yakalayın, gerekiyorsa düzenleyin ve sonuçlara uygun bir biçimde kaydedin.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; Yeni sürüm eklendi

Kategori: Program indir

 

Movavi Screen Capture Pro 9.0.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 21:10

0
Movavi Screen Capture Pro 9.0.0 Türkçe

Movavi Screen Capture Pro 9.0.0 Türkçe Full


Movavi Screen Capture Pro ekran kayıt programıdır. Video ve ekran görüntüleri aracılığıyla meslektaşlarınıza masaüstünüzde neler olup bittiğini göstermek için ideal bir yoldur. Ekran görüntülerinde hata ya da hataları gösterebilir, açıklayıcı oklar ve başlıklar kullanabilirsiniz. Diğer yandan daha sonra gözden geçirmek için önemli video görüşmelerini (skype vb.) ve çevrimiçi iş görüşmelerini kaydedebilirsiniz. Basit arayüz, hızlı dışa aktarma ve kolay paylaşım seçenekleri sayesinde zamandan kazanabilirsiniz. Sistem seslerini, mikrofon ile harici ses ve web kamerası ile kayıt seçenekleri bulunmaktadır. Programın Türkçe olmak üzere çoklu dil desteği bulunmaktadır.

Kategori: Program indir

 

Movavi Slideshow Maker 3.0.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 19:31

0
Movavi Slideshow Maker 3.0.0 Türkçe

Movavi Slideshow Maker 3.0.0 Türkçe Full


Slayt video hazırlama programıdır. Resim, video ve ses dosyalarınızı kullanarak HD kalitede videolar oluşturabilirsiniz. Sürükle bırak desteği ile resimlerinizi, videolarınızı ve ses dosyalarınızı programa ekleyebilir, geçiş efektleri, geçiş süresi gibi ayarları yapabilirsiniz. Program ile birlikte hazır efekt ve filtreler gelmektedir. Resim ve videolar için görüntü kalitesi arttırma, ses düzenleme araçları, mikrofon ses kayıt, 160'dan fazla filtre ve efekt, 40+ kadar hazır style, 90+ kadar geçiş efekti, yazı/başlık ekleyebilme gibi özellikler sunmaktadır. Programı Türkçe olmak üzere (arayüz) farklı dillerde kullanabilirsiniz.

Kategori: Program indir

 

Movavi Photo Focus 1.1.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 19:13

0
Movavi Photo Focus 1.1.0 Türkçe

Movavi Photo Focus 1.1.0 Türkçe Full


Movavi photo focus ile resimlerinize bulanıklaştırma (Blur) efektleri uygulayabilirsiniz. Resim içerisinde bir nesneyi vurgulamak veya daha hoş bir görünüm sağlamak için kolay bir şekilde resimlerinize bulanıklaştırma efektleri uygulayabilirsiniz (Resim arkasını bulanıklaştırma, resimde herhangi bir nesneyi bulanıklaştırma gibi). Popüler resim formatları desteklenmekte olup, oldukça kolay kullanım sunmaktadır. Programı Türkçe olmak üzere (arayüz) farklı dillerde kullanabilirsiniz. Resim

Kategori: Program indir

 

Movavi Photo DeNoise 1.0.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 18:57

0
Movavi Photo DeNoise 1.0.0 Türkçe

Movavi Photo DeNoise 1.0.0 Türkçe Full


Resimleriniz için kullanabileceğiniz gürültü azaltma (Noise/DeNoise) programıdır. Az ışık, kumlama gibi can sıkan resimlerinizin kalitesini iyileştirmenizi sağlar. Hazır filtreleri ile işlemleri otomatik yapar ek olarak manuel ayar yapma imkanı sağlar. Gelişmiş gürültü azaltma ayarları, ön izleme, hazır filtre paketleri, görüntü netleştirme gibi özellikler sunmaktadır. Programı Türkçe olmak üzere (arayüz) farklı dillerde kullanabilirsiniz.

Kategori: Program indir

 

Movavi Photo Noir 1.0.1 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 18:31

0
Movavi Photo Noir 1.0.1 Türkçe

Movavi Photo Noir 1.0.1 Türkçe Full


Resimlere siyah-beyaz efekt uygulama programıdır. Photo Noir ile resimlerinize siyah-beyaz efekt verebilir, diğer (seçtiğiniz) nesneleri yeniden renklendirebilir, dilediğiniz bir alanı vurgulayabilirsiniz. 14 adet hazır filtre gelmekte olup kısa bir süre içerisinde renkli fotoğraflardan çarpıcı siyah beyaz görüntüler elde edebilirsiniz. Manuel renk ayarı opsiyonu sunmaktadır.

Kategori: Program indir

 

Movavi Photo Editor 4.4.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 18:21

0
Movavi Photo Editor 4.4.0 Türkçe

Movavi Photo Editor 4.4.0 Türkçe Full


Resim düzenleme ve filtre uygulama programıdır. Movavi Photo Editor ile resimlerinizi düzenleyebilir, program ile birlikte gelen hazır efektleri, filtreleri uygulayabilirsiniz. Resimlerin arkaplanlarını değiştirebilir, herhangi bir nesneyi silebilir, resim kalitesinde iyileştirme yapabilir, makyaj/rötuş uygulayabilir, yeniden boyutlandırma, yazı veya fligran ekleyebilirsiniz. Magic Enhance isimli teknoloji ile birkaç tıklama ile resimlerin kalitesini arttırabilirsiniz.

Kategori: Program indir

 

Movavi 360 Video Editor 1.0.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 18:03

0
Movavi 360 Video Editor 1.0.0

Movavi 360 Video Editor 1.0.0 Full


360 derece video oluşturma ve düzenleme programıdır. 360 derece videolar oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Anlık olarak önizleme yapabilir, geçiş efektleri, filtreler, başlıklar ekleyebilir/uygulayabilirsiniz. Videolarınıza yazı, ses,resim gibi içerikler ekleyebilirsiniz. Popüler video, ses ve resim dosyalarını desteklemektedir. 4K video desteği sunmaktadır.

Kategori: Program indir

 

Incomedia WebAnimator Plus 2.3.7

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 16:17

0
Incomedia WebAnimator Plus 2.3.7

Incomedia WebAnimator Plus 2.3.7 Full


Hespi bir arada çözüm sunan HTML5 animasyon hazırlama programıdır. Web siteleriniz, uygulamalarınız için HTML5 formatında çalışmalar yapabilir, masaüstü ve mobil cihazlar ile tam uyumlu animasyonlar elde edebilirsiniz. Birden fazla sahne ve zaman çizelgesi ekleyebilme, .jpg, .png, .gif gibi resimleri içeri aktarabilme, HTML5 olarak kayıt, gif formatında dışar aktarım, özel JS işlevleri ve API erişimi, ses ve video dosyaları yerleştirebilme gibi özellikler sunmaktadır.

Kategori: Program indir > WebMaster Programları

 
Önceki Sonraki