» » Turbobit Premium Satışı (Mobil Ödeme ve Kredi Kartı)

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Turbobit Premium Satışı (Mobil Ödeme ve Kredi Kartı)

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 21-04-2017, 15:09

64
Turbobit Premium Satışı (Mobil Ödeme ve Kredi Kartı)

Turbobit Premium Satışı (Mobil Ödeme ve Kredi Kartı)


Değerli arkadaşlar warezturkey olarak 4 yıldır turbobit sitesini ana host olarak kullanmaktayız. Premium alacak arkadaşlara bize sormaları durumunda önerdiğimiz tek site turbobit sitesidir. Warezturkey sitesi için premium alıyorum diyen arkadaşların turbobit harici premium almasını önermiyoruz. Ancak daha önemlisi premium alırken dahi bazı kata kulli işler olmakta. Ben yıllardır buna dikkat çekmeme rağmen hala sorun yaşayanlar var.

Beyler alt kısımda mobil ödeme için SMS kelimeleri, Web sayfası linki bilgileri bulacaksınız. Konuyu 1 kere okuyun kafi.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
- Turbobit sitesi üzerinden yapılan direkt alımlar pahalı. Turbobit üzerinden yapılan direkt alımların tamamı turbobite ait ödeme sistemi değil. Aracı firmalar.
- Turbobit üzerinden yapılan alımlarda otomatik çekim, kod gelmeme gibi sorunlar olabiliyor. Bu gibi sorunlarda alımları aracıdan yaptığınız için turbobit yardımcı olamıyor.
- şikayetvar gibi sitelerde turbobit, virgopass şikayetleri tamamen bu aracılara ait şikayetler.
- turbobit üzerinde 12 liraya haftalık ürün gibi sahte reklamlara v.s kanmayın
- Kısaca pahalı almayın artı olarak sinir stres yaşamayın

Önerilerimiz ve Bilgi
- Satışı yapılan ürünler turbobit resmi bayisi aracılığı ile satılmakta (4 yıl ilgili firmayı önermekteyiz 0 sıkıntı)
- Turbobit sitesine göre daha uygundur. Lokal ve hızlı bir şekilde destek alma şansınız bulunur.
- Ürünler 7/24 otomatik olarak gelmektedir. Otomatik çekim yoktur. Kod ulaşmaması, kodu yanlışlıkla silmeniz vb. durumlarda
Turbobit Premium Satışı (Mobil Ödeme ve Kredi Kartı)
adresinden anında destek alabilirsiniz
- Sabah 10 ile 20:00 arasında online destek
- Biz ürün satmıyoruz sadece bu adamları öneriyoruz (4 senedir)


Mobil Ödeme ile alım 7x24 Satın alma
2 yöntem bulunmaktadır;
1 - SMS kelimesi ile alım yapma
Turbobit Premium Sms Kelimeleri
7 günlük turbobit için TB7 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 20 TL'dir.
30 günlük turbobit için TB30 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 30 TL'dir.
180 günlük turbobit için TB180 yazın ve 7979 a gönderin ücreti 100 TL'dir


2 - Web sayfası aracılığı ile alım yapma - Mobil Ödeme 7x24 Satın alma
Linke tıklayın . Açılan sayfadan sol üstten almak istediğiniz ürünü seçin ve gelen ekranda telefon numaranızı girip işleminizi yapın. İşlemin başarılı olmasına müteakip işlem yapılan telefona premium kod gelecek.

Kredi Kartı ile Satın Alma 7x24
Linke tıklayın . Açılan sayfada sol üstten almak istediğiniz ürünü seçin. Gelen ekrana telefon numaranızı girin, telefona işlem yapmanız için kod geliyor olacak. O kodu sisteme girip alım işlemine geçebilirsiniz. Sadece 3D özelliği olan kartlar kabul edilmekte.

Sonuç
Turbobit resmi bayisinden daha uygun fiyata ürünü alabilir, Türk firmaları ile muhatap olabilir, bir sorun yaşamanız durumunda muhatap bulabilirsiniz. Dukea Bilişim turbobit resmi bayisidir. Wirecad ise Türkiye'nin önde gelen mobil ödeme firmasıdır.

Sorun yaşamazsınız. Olur bir sıkıntı yaşarsanız alt kısımda yer alan mail adresine yazabilirsiniz (işlem yaptığınız telefonu yazın mutlaka), buraya yazabilirsiniz, veya 10:00 - 20:00 Dukea Bilişim Online Destek - Tıklayın aracılığı ile meramınızı anlatabilirsiniz. Bir her daim buralardayız.


Mobil Ödeme ve ürünler Hakkında Bilgiler
Tıklayın

Kategori: Sıkça Sorulan Sorular - Duyurular

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmiyor. Üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
 • 0 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
31 Aralık 2016 01:20

Nedim85

 • Üye Grubu: Ziyaretçi
 
Turbobit üzerinden alma hatasına girdim ben sonra 2 ay kadar kartımdan para çektiler. Bu arkadaşlara yazdım sağ olsun yardımcı oldular. Kendilerinden alım yapıyorum. Sağlam, güvenilir insanlar.

<
 • 6051 Yorumu var
 • 8205 Konusu var
 • Beğendim
 • 1
14 Ekim 2016 12:54

Supremacy

 • Üye Grubu: Yönetici
 
xyz0x,
Merhabalar
Turbobit bayilere % 40 kadar indirim sağlar. Bir bayinin % 40 indirim alabilmesi için 100.000 dolarlık ciro yapması gerekir. 100.000 dolar ciro yaptınız, 1 aylık ürünün size geliş fiyatı 6 dolardır. Turbobit bayilik sistemine bakarak, onlara yazarak teyit edebilirsiniz.

6 doların altında ürün gelme gibi durumu yok. 6 dolar altında yapılan satışlar;
kiralık hesaptır
Çalıntı kart ile temin ediliyordur
Hack edilen hesaplardır

ufak meblalar için macera aramayın, başınıza iş almayın. Bir premium ürünü almanın en pahalı yolu mobil ödemedir. % 18 kdv + % 18 mobil ödeme komisyonu. Buna rağmen turbobit 1 aylık ürünü 29 liraya sağlarken ilgili arkadaşlar 25 liradan temin ediyor. Artı olarak turbobit üzerinden yapılan alımlarda bir sorun yaşarsanız inanın bana destek olayı çok sıkıntılı oluyor. O nedenle konuda yer alan arkadaşları öneriyoruz. 1 gün içinde olası sorun ya da sorunlarınızı çözerler. Yine kredi kartı ile alımlarda daha uygun fiyatlar var. Turbobit üzerinde kredi kartı ile alımlar çok pahalı oluyor.

Amma lakin dolar kuru böyle giderse 1 aylık ürün minumum 30 lira olur mobil ödeme ile. Ucuz etin yahnisi olmaz.

O nedenle linki kaldırdım, rus sitelerinde o tip tonla şey bulursunuz aynı şekilde çin sitelerinde. 10 dolara windows lisans, 3 dolara antivirüs lisansları gibi tonla şey var. Bunları paylaşmak isterim ama % 99'u sahtekâr.

--------------------

<
 • 6 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
13 Ekim 2016 19:06

xyz0x

 • Üye Grubu: Üye
 
Merhabalar; aşağıdaki Rus sitesinde 30 günlük turbobit hesabı $3.90 ben henüz almadım ama düşünülebir.


<
 • 3 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
15 Haziran 2016 19:59

Kjanh

 • Üye Grubu: Üye
 
7 günlük deneme üyeliğini aldım:D Hemen de geldi şifre.
Benim gibi PTTcell hattı olan varsa eğer söylemek isterim pttcell'lilerde alabiliyor. Yanlız müşteri hizm. arayıp hattınızın mobil ödemeye açık olup olmadığını öğrenin.

<
 • 6051 Yorumu var
 • 8205 Konusu var
 • Beğendim
 • 2
24 May 2016 22:51

Supremacy

 • Üye Grubu: Yönetici
 
sisdaq,
Merhabalar
Öncelik olarak biz ürün satışı yapmıyoruz. Açıkçası ürünü nereden aldığınızın benim için önemi yok. Yine bir sorun yaşadığınız zaman illa ürünü buradan almanız önemli değil. Biz elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Şahsen ürün satacak olsam vip adı verilen sisteme geçiş yapar hostlar ile uğraşmam. 4 senedir turbobit kullanıyoruz. Ücretsiz indirmeleri kötü, premium alırkende tonla sorun veya dolandırıcı ile muhatap olma durumu var. Bu nedenle test ettiğimiz, kefil olabileceğimiz bir Türk firmasının SMS kodlarını öneriyoruz.

1 - Bir sorun yaşadığınız zaman karşınızda muhatap var
2 - Bir sorun yaşamanız durumunda biz buradayız
3 - Ürüne ait kod gelmedi, bozuk çıktı, kodu sildim yollayan yok gibi tonla sıkıntıyı yaşatmıyorlar
4 - Turbobit sitesinde 1 aylık ürün 29 lira iken bu arkadaşlar 25 liraya temin ediyorlar. Kredi kartı yada nakit alımlarda daha uyguna geliyor . Turbobit 3 aylık ürünü 75 liraya verirken bu arkadaşlar 6 aylık ürünü mobil ödeme ile 95, kredi kartı ile 80 liraya temin ediyorlar
5 - Arkadaşlar turbobit resmi bayisidir

2012 sonrası birçok firma ile çalıştık. Burada bir reklam anlaşması vs. yok. Çalıştığımız diğer firmalarda sorun yada sorunları bize ilettiniz bizde son olarak bu arkadaşlar ile çalışmaya, önermeye başladık 3 seneden fazladır sorun yok. Benim için önemli olan sizden gelen geri bildirimler. Turbobit üzerinde reklam tipinde yer alan ödeme sistemleri üç kağıtçı, otomatik çekimler, yenilemeler vs. tonla. Şikayetvar sitesinde turbobit, virgopas başlıkları hep bu üç kağıtçılar ile alakalı.

Ben turbobiti dosyalarımı uzun vadede saklıyor diye kullanıyorum. Ak yüzüne kara kara kaşına hayran değilim. Kelek kısmı ücretsiz indirmeleri kötü. Ücretsiz indirmeleri 400 kb/sn olan 6 alternatif site verdiğimizdede yaranamıyorduk oda ayrı :)

Sonuç olarak ürünleri daha uyguna alabilir, herhangi bir sorunda muhatap bulabilirsiniz. Elbette turbobit kurallarınada uymalısınız. Aylık veya yıllık üyeliklerde günlük 25 gb, aylık toplam 600 gb kota var.

Premium ürünü vpn (size özel ip varsa kullanabilirsiniz), proxy vb. ortamlarda kullanmamalısınız. Hesap paylaşımı yapmamalısınız.

Giriş denemesinden kasıt turbobit üyeliğiniz var mı ? Yoksa sadece kodu girip indirme mi yapıyorsunuz ? Eğer sadece kod ile kullanım yapıyorsanız ücretsiz üyelik açıp kodu hesabınıza tanım etmenizi öneririm. Hesap var giriş denemesi diyorsa gerçekten bir sıkıntı olabilir.

Burada yazdıklarım size özel değildir, genele yazmaktayım. Bildiğimiz bir konuda yardımcı oluruz. Ürünü nereden alıyorsunuz, nasıl alıyorsunuz o sizin bileceğiniz iştir. Burada dediğim gibi daha uyguna, sorunsuz, muhatap bulma, kendi dilinizi konuşma şansınız var.

--------------------

<
 • 1 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
19 May 2016 16:46

sisdaq

 • Üye Grubu: Üye
 
Merhaba. Umarım iyisinizdir. Sorunumla ilgilenmenizi çok isterim.
turbobit-in kendi sitesinden sms yoluyla giriş kodu aldım. 15 günü kalmıştı ki, fazla giriş denemesi olduğu hususunda süreki uyarı alıyorum. Nasıl kurtaracağımı da bilmiyorum.

turbobitle fazla haşır-neşirim. Sorun çözülürse süre bitiminde sizden almayı düşünüyorum. Ve bu tür sorunların çözüleceği garantisi varsa devamlı sizden alırım.

Kesinlikle şart koşmak anlamında yazmadım. Mağdur durumda olanın güvenilir birini araması gibi bir durumdur bu.

<
 • 6051 Yorumu var
 • 8205 Konusu var
 • Beğendim
 • 1
17 May 2016 19:16

Supremacy

 • Üye Grubu: Yönetici
 
solidsnake,
Günlük 25 gb, aylık toplam 600 gb kota bulunmakta. Şöyle bir durum var. GTA 5 60 gb. Bunu indirebiliyorsunuz ancak günlük kotayı aştığınız için hesabınız o gün gece 12'ye kadar free hesaba dönüşüyor. Sonra otomatik tekrar premium oluyor.

--------------------

<
 • 15 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
17 May 2016 16:32

solidsnake

 • Üye Grubu: Üye
 
cep ile burdan aldım hiç sorun çıkmadı hemen şifre geldi
tek sorun günlük indirme limiti 25 gb veriyor başka sıkıntı yok

<
 • 3 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
11 Mart 2016 18:26

DeaqLe

 • Üye Grubu: Üye
 
Üçüncü Alısverım.. 3 Kez de SIkıntı Yasamadım.. Hem Istedıklerımı Buluyorum Hemde Sorunsuz.. Daha Ne Olsun ki..

<
 • 335 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
18 Şubat 2016 22:45

mehmet1987

 • Üye Grubu: Üye
 
teşekkürler supremacy kardeş ordaki mail adresini Hotmail ile mail attım.hem yeniden kod gönderdiler vede bana telefon ile dönüş yaptılar...ilginize çok teşekkürler...bayağıdır dukea dan alışveriş yapıyorum ve çok memnunum

Önceki Sonraki
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.