WarezTurkey » Ziyaretçi Kayıt İşlemi

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Site Kuralları

LÜTFEN DİKKAT 2019 itibarı ile yorum sistemini kapattık. Aşağıda yer alan kuralları okumadan üye olmayınız.

1 - ÜYE OLMA KURALLARI
1-1 Lütfen argo, sanane/banene türü kullanıcı adları almayınız. Süresiz banlanırsınız.
1-2 Lütfen kullan at, geçici ve türevi mailler kullanmayınız, sistem filtresine takılır, süresiz banlanırsınız. İnsanlardan e-mail aktivasyonu istememizin tek nedeni kayıt işleminin doğruluğu. SPAM günümüzün en büyük sorunudur. Web sitelerimiz de SPAM'dan nasibini almaktadır. O nedenle güvenlik kodları veya bu tip istekler var. Diğer yandan bir süre sonra siteye sadece e-mail adresi ile giriş yapılabiliyor olacak.

2 - YORUM KURALLARI
2-1 Saygı, saygı, saygı.
2-2 Torrent sitesi değiliz hali ile bizden torrent istemeyiniz.
2-3 Yazarların ya da yöneticilerin kullandığı hostlar sabittir bu nedenle farklı host isteklerinde bulunmayınız.
2-4 Diyelim bir sorun yaşıyorsunuz. Sorununuzu olabildiğince detaylandırın ve ekran görüntüsü paylaşın. Kimse sizin bilgisayar bilginizi, kullandığınız sistemi vb. bilgileri bilemez. Bu sebeple detaylandırma çok önemlidir.
2-5 Warezturkey destek sitesi, yardım sitesi değildir. Uygulamalar için size destek sunmaz. Yöneticilerin cevap vermek gibi zorunluluğu yoktur. Dosya paylaşıyor olmak size destek verileceği anlamına gelmez.
2-6Bu kurallara uyulmaması halinde süresiz banlanır/yorum yetkiniz alınır. 6 basit ricayı okumayan zaten yorum yazmasın arkadaş.

3 - DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
3-1 Warezturkey sadece dosya paylaşım sitesidir. İndirmek istediğiniz içerik için destek/yardım sunmaz. İndirmek istediğiniz içeriğin sistem gereksinimlerini garanti etmez. Bu nedenle her daim üretici sitesini mutlaka kontrol etmelisiniz/ve edin.
3-2 Warezturkey'in 8 senedir kullandığı ana host turbobittir. Premium alırken dikkate almanızı öneriririz. Ayrıca turbobit harici hiç bir link yenilenmez.
3-3 Warezturkey özellikle crackli vb. paylaşımlarda katı bir filtre uygulamaktadır. Kaba tabiri ile otu, suyu eklememektedir, güvenmediği içeriği bizzat test etmektedir. Ancak her daim kendi antivirüs uygulamanız ile taramayı, kendi filtrenizi uygulamayı unutmayın. Elbette crackler, keygenler vb. şeyler için sahte alarmlar söz konusu bu zamanla öğrenilecek bir durumdur. Yani her uyarı zararlı anlamına gelmeyebilir.
3-4 Paylaşılan içerik acemi kullanıcılara hitap etmemektedir. Patch/Crack/Keygen türevi şeyler hafife alınmamalıdır.

4 - BİLİNMESİ GEREKENLER
• Warezturkey 2008 Şubat tarihinde kurulmuş. 2009 ve sonrasında alexa verileri ile Türkiye'de en çok ziyaret alan 500 site içerisinde yer almaktadır.
• Warezturkey 2 arkadaşın (Supremacy ve Teoman) hobi alanıdır.
• Sitemiz 0 reklam politikası ile yayın yapmaktadır. Bağış, vip vb. hizmetler yoktur.