WarezTurkey » Sıkça Sorulan Sorular - Çözümler Anlatımlar

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Sıkça Sorulan Sorular - Çözümler Anlatımlar

- Sıkça Sorulan Sorular -

1 - Dosyaların rar şifresi nedir?

Dosyaların rar şifresi www.warezturkey.net olup, indirme linklerinin hemen altında yazar. Örnek resim için Tıklayın


2 - Rardan Çıkarma Yaparken Hata Alıyorum?
Öncelik olarak sol bloktan güncel winrar sürümünü indirin ve kurun. Tekrar deneyin. Hala hata alıyorsanız Winrar CRC Hatası ve Çözümü isimli konumuza bakın ve o konuyu bir kere olsun okuyun. Dosya indiren her birey CRC HATASINI BİLMEK ZORUNDADIR. Hala sorun devam ediyorsa bize iletişim alanından ulaşın ancak dosyanın MD5 bilgisini mutlaka gönderin (çok önemli), aksi halde hiç bir şey beklemeyin. Dosyanın MD5 bilgisini nasıl öğrenirim? Tıklayın . Özellikle debrid ya da türevi şeyler kullanıyorsan sık, sık hata alırsın.


3 - Torrent ekleyebilir misiniz?
Bu mümkün değildir. Her şeyden önce warezturkey torrent paylaşımı yapan bir mecra değildir. Torrent paylaşımı yapabilmek için ev bilgisayarınız ya da kiraladığınız sunucular ile dosya paylaşımı yaparsınız. Kimse hayrına bu işi yapmaz. Sunucu = para, evden sunum yapmak = para. Zamunda, rarbg türevi sitelerden .torrent dosyasını (ufak dosya) indirip bir yere yükleyip, paylaşmak ile torrent sitesi olunmuyor. Son zamanlarda bu türden çokça site var. Sonuç olarak warezturkey dosyaları filehostlara yükler ve link olarak paylaşır. Torrent için torrent ve türevi siteleri tercih etmelisiniz.


4 - Warezturkey'e güvenebilir miyim?
Bize güvenmeniz için hiç bir neden yok. Paylaştığımız içerikler sizlerin tatil fotoğrafları değil. Crack, Keygen vb. türevi şeylerden tonla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Korkman için değil, bilinçli olman için yazıyoruz. Bizlerin tek yaptığı şey sahte yazılımlardan, olabilecek zararlardan sizleri uzak tutmaya çalışmak. Size tek bir örnek vermek isteriz. Kmspico adlı yazılımın çıkış yaptığı tek bir kaynak var. Bu kaynak haricinde yüzlerce sahte sitesi, sahte kmspico aracı var. Warezturkey'in yaptığı şey gerçek kaynaktan dosyayı temin etmek ve sizlerle paylaşmak.

Kaynaklar bu işin en temel taşıdır. Yıllardır bizden, paylaştığımız içerikten bilgisayarınız bir zarar görmediyse bu tesadüf değildir. Konu içi resimlere dikkat ederseniz uygulamaların bir çoğunu da bizzat test ederiz. Bizlere güvenmeyin zirar gerek uygulama, gerek yanında paylaşılan içeriğin bugün olmasa da yarın ne getireceğini hiç birimiz bilemeyiz. Beyaz eşya satmıyoruz ki abim garantisi benim diyelim :) O sebeple tek yapmanız gereken ücretli/ücretsiz güncel bir antivirüs programı kullanmak. Bu çok ama çok önemli.

Ayrıca crack/keygen türevi şeyler dijital imza içermez. Bu antivirüsün uyarı vermesi için başlıca neden. İşin kaşarı olmak, tecrübe sahibi olmak için ya da olana kadar sanal makine kullanabilir, sandbox özelliği olan güvenlik yazılımları tercih edebilirsiniz. Her uyarı virüs değildir.


Diğer yandan; sizlerden gelen sorular dahilinde hazırlamış olduğumuz makaleler mevcuttur (Dosya indirme/Windows Şifre Sıfırlama/ISO Yazdırma vb.), ilgili makaleler için 2 nolu sayfaya geçiniz

Sayfa 1-of-2 | Sonraki Sayfa