» » AKVIS Adobe Eklenti Paketi - 03.2019 (32-64 Bit)

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

AKVIS Adobe Eklenti Paketi - 03.2019 (32-64 Bit)

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 15-03-2019, 16:46

0
AKVIS Adobe Eklenti Paketi - 03.2019 (32-64 Bit)

AKVIS Adobe Eklenti Paketi - 03.2019 (32-64 Bit) Full indir


Akvis firmasına ait eklentilerin tamamını tek paket içerisinde bulabileceğiniz paylaşım. Akvis programları tek başına çalışabilmenin yanı sıra photoshop gibi programların altında eklenti şeklindede çalışabilmektedir. Yirmi üzerinde farklı eklenti/program ile çalışmalarınızı daha hızlı ve profesyonel yapabilirsiniz. Fotoğrafları restore etme, makyaj, cilt temizleme, fotoğraflara çerçeve ekleme, kolaj oluşturma, el yapımızı çizim, resimleri detaylandırma, rötuş vb. araçlar bulunmakta.

Uygulamarı tek tek kurmanız gerekmektedir. Tek başına program olarak veya eklenti olarak kullanmak mümkündür. Programları detaylı görüntülemek isterseniz tıklayınız

Hangi Programlar ile Uyumlu (Eklenti olarak)
Tıklayın

Paket içeriği
AKVIS AirBrush 6.1.691.17414
AKVIS LightShop v7.0.1708.18013
AKVIS AliveColors 1.5.2042.17997
AKVIS Watercolor 4.0.290.17933
AKVIS SmartMask 10.7.2432.17480
AKVIS Sketch 20.6.3214.17427
AKVIS Retoucher 9.5.1286.17468
AKVIS Refocus 8.1.750.17408
AKVIS Points 4.1.325.17427
AKVIS Pastel 4.1.475.17427
AKVIS OilPaint 8.0.665.17565
AKVIS Noise Buster 10.3.3018.17455
AKVIS Neon 3.1.458.17426
AKVIS NatureArt 11.0.1942.17707
AKVIS MakeUp 6.0.729.17903
AKVIS Magnifier 9.6.1265.17433
AKVIS LightShop 6.1.1648.17423
AKVIS HDRFactory 6.1.965.17429
AKVIS Enhancer 16.1.2358.17431
AKVIS Draw 7.1.575.17438
AKVIS Decorator 6.1.752.17422
AKVIS Coloriage 11.5.1290.17434
AKVIS Charcoal 3.1.389.17418
AKVIS Chameleon 10.2.1999.17431
AKVIS ArtWork 11.1.1987.17417
AKVIS ArtSuite 16.0.3145.17808

Uygulamaları şu dillerde kullanabilirsiniz
English, French, German, Spanish, Portuguese, Italian, Japanese, Russian

Uyumlu Sistemler
Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-64 Bit. Bazı uygulamalar sadece 64 bit)

Dosya Boyutu : 4.78 Gb
Aktivasyon Yöntemi : Crack+Keygen

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüme güncellendi

İndirme Linkleri


AKVIS Adobe Eklenti Paketi - 03.2019 (32-64 Bit)

turbobit | uploaded | uptobox

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.