» » Serif PhotoStack 1.0.0.12 Full

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Serif PhotoStack 1.0.0.12 Full

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 24-12-2014, 20:42

0
Serif PhotoStack 1.0.0.12 Full

Serif PhotoStack 1.0.0.12 Full | 191 Mb


Serif PhotoStack, resim düzenleme programıdır. Resimlerinizi albüm şeklinde düzenleyebilir, puan verebilir, resimlerinize imza, watemark ekleyebilir, resimlerinizi kırpabilir, kesebilir, döndürebilir, kırmızı göz vb. standart resim düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz. Resimlerinizi sosyal ağlarda direkt olarak paylaşabilir, yazdırabilir yada e-mail olarak gönderebilirsiniz.

En basit şekilde resimlerimiz genel olarak dağınık durur. Bu durum canınızı sıkıyorsa program ile tatil, gezi, iş vb. şekillerde tarih, başlık, kategori şeklinde resimlerinizi organize edebilir, resimlerinizi düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman resimlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Program içerisinde resimlerinize güzel havalar katabileceğiniz efektlerde hazır gelmektedir. Yine hazır işlemlerin yanı sıra manuel olarak profesyonel resim düzenlemeleride yapabilirsiniz.

Uyumlu Sistemler
Microsoft Windows® 8, 7, Vista, yada XP SP3 (32 bit)
512 Mb ram (64 bit sistemlerde 1 gb ram. Xp işletim sisteminde sadece 32 bit desteği bulunuyor)

Serif PhotoStack ve serial ekli

Serif PhotoStack 1.0.0.12 Full

Kategori: Program indir > Grafik Dizayn

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.