» » iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 Full

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 Full

Ekleyen: teoMan - Tarih: 2-12-2014, 22:09

1
iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 Full

iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 Full | 1.8 Mb


iCare Data Recovery Software, 4 bölümden oluşan bir veri kurtarma programıdır. Silinmiş olan dosya ya da resimlerinizi kurtarmanıza yarar ve size farklı 4 özellik sunar.

Partition Recovery: Bozuk sürücüler, yanlışlıkla biçimlendirilmiş diskler, bozuk FAT ya da olası bir veri kaybı durumlarında kurtarma işlemi gerçekleştirir.

Advanced File Recovery: Gelişmiş dosya kurtarma özelliği ile insan hatası, yazılım hatası ya da bir virüs nedeni ile silinmiş, hasar görmüş dosyaları bulmanıza yarar.

Deep Scan Recovery: Derin tarama özelliği RAW arama adlı teknolojiyi kullanır, Partition Recovery, Format Recovery, Advanced Files Recovery ile başarısız olursanız Derin tarama özelliğini kullanmanız önerilir. Deep Scan Recovery yapmış olduğu derin tarama ile en iyi sonucu verir.

Format Recovery: Disk, hafıza kartı, SD kartlar ve benzeri kartlarınızı yanlışlıkla sildiniz ya da formatladınız Format Recovery özelliği ile ister hızlı format atılmış olsun isterse tam format, verilerinizi kurtarmanıza olanak sağlar.

Konu teoMan tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Versiyon yenilenmiştir..

İndirme Linkleri


iCare Data Recovery Technician 6.0.0.1 Full

turbobit | letitbit | uploaded

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir > İşletim Sistemleri

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 4 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
2 Ekim 2013 04:28

mertnil

  • Üye Grubu: Üye
 
teşekkürler......

Bilgi
Yorum sistemi kapalı.