» » Beepa Fraps v3.4.3 Build 13411

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Beepa Fraps v3.4.3 Build 13411

Ekleyen: teoMan - Tarih: 7-06-2011, 01:53

2
Beepa Fraps v3.4.3 Build 13411

Beepa Fraps v3.4.3 Build 13411 | 11.45 Mb


Beepa Fraps, gerçek zamanlı vidyo yakalama ve sistem kıyaslama amacıyla yazılmış, kullanımı kolay bir yazılımdır. DirectX veya OpenGL teknolojisi kullanan tüm oyunlar için kullanılabilecek olan evrensel bir Windows uygulaması olan Fraps ile şu üç işlevi gercekleştirebilirsiniz: Sistem Kıyaslama, Anlık Ekran Yakalama, Gerçek Zamanlı Vidyo Yakalama.

Sistem Kıyaslama
Kısaltması fps olan ve saniye başına düşen kare sayısının oranını bildirmekte olan bir özellik ile oynanan oyunlarda fps ölçümü yapılarak sisteminizin durumunu görebilir ve diğer sistemlerle karşılaştırabilirsiniz. Sistem performansı arttıkça fps oranı da artacağından özellikle hız aşırtma (overclock) işlemleri ile uğraşan kullanıcıların oldukca işine yarayacak bir yazılımdır. Oyun içerisinde F12 ve F11 (kendiniz de kısayol atayabilirsiniz) kısayollarını kullanarak ölçüm yapabilirsiniz.

Anlık Ekran Yakalama
Oynadığınız oyunda anlık ekran görünütüsünü Fraps yazılımında bir klavye kısayolu atayarak alabilirsiniz. Varsayılan olarak F10 ile görüntü alabilmenizi sağlayan yazılımla isterseniz belirlemiş olduğunuz aralıklarla otomatik olarak da ekran görüntüsünü yakalama imkanınız bulunmaktadır. Yazılım ile BMP, JPG ve PNG biçimlerinde kayıt yapabilirsiniz. Klavye kısayolunu kullanarak yakalamış olduğunuz ekran görüntüsünü bir resim işleme yazılımına (örneğin; paint) yapıştırıp kaydetmeniz gerekmektedir.

Gerçek Zamanlı Vidyo Yakalama
En sevdiğiniz oyunlarınızı oynarken bunların bir bölümünü kaydetme gereksinimi duyduğunuzda Fraps yazılımını kullanabilirsiniz. 1152x864 çözünürlükte ve saniye başına 100 kare oranı kalitesinde mükemmel kayıtlar yapma imkanı sunan araç ile isterseniz sesleri de kaydedebilirsiniz. Ayrıca fare imlecinin görünmesini istemiyorsanız "No cursor" seceneğini işaretleyebilirsiniz. Varsayılan olarak F9 klavye kısayolu ile oyun içerisinde istediğiniz zamanda kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz kendiniz de bir klavye kısayolu atayabilirsiniz.

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 2 084 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
16 Temmuz 2011 22:12

traineryum

  • Üye Grubu: Üye
 
3.4.5 sürümü nete sızmış ;)

<
  • 147 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
6 Temmuz 2011 15:40

önder

  • Üye Grubu: Üye
 
ellerine sağlık turkiye

Bilgi
Yorum sistemi kapalı.