Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

BiniSoft Windows Firewall Control v4.8.5.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 16:20

0
BiniSoft Windows Firewall Control v4.8.5.0


Windows Firewall Control, windows güvenlik duvarı işlevselliğini geliştiren ve güvenlik duvarında sık kullandığınız özelliklere kolayca ulaşmanızı sağlayan ufak bir programdır. Programı kurunca saat simgesinin oradan erişim mümkündür. Program ile yerel güvenlik duvarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Yerel güvenlik duvarı kafanızı karıştırıyorsa program ile ensık kullanılan ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz.

Konu teoMan tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 4.8.5.0 sürümü eklendi..

Kategori: Program indir

 

Binary Fortress Software DisplayFusion Pro v8.0.0 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 16:18

2
Binary Fortress Software DisplayFusion Pro v8.0.0 Türkçe


DisplayFusion ile bilgisayar ekranını ikiye bölerek her iki ekranı ayrı ayrı kullanabilirsiniz. İki farklı masaüstü, iki farklı ekranda farklı işlemler yapabilirsiniz. Ekranın birinde işlerinizi yaparken diğer ekranda sosyal medya hesaplarınıza göz atabilirsiniz. Her iki ekranıda dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Konu teoMan tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 8.0.0 sürümü eklendi..

Kategori: Program indir

 

iPubsoft PDF to Word Converter 2.1.15

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 01:15

0
iPubsoft PDF to Word Converter 2.1.15

iPubsoft PDF to Word Converter 2.1.15 Full


Pdf dosyalarını word dosyalarına (.docx) dönüştürebileceğiniz pdf dönüştürme programıdır. Sade bir arayüz ile gelen program ile hızlı bir şekilde pdf dosyaları word'e dönüştürebilirsiniz. Pdf sayfalarının tamamını veya belirlediğiniz sayfalarını dönüştürebilirsiniz.

Kategori: Program indir

 

iPubsoft PDF to ePub Converter 2.1.17

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 01:07

0
iPubsoft PDF to ePub Converter 2.1.17

iPubsoft PDF to ePub Converter 2.1.17 Full


Pdf dosyalarını ePub formatına dönüştürme programıdır. Pdf uzantılı dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde ePub formatına dönüştürebilirsiniz. ePub formatı daha çok dijital kitap ürünlerinde kullanılmaktadır. Program ile elde edilen ePub dosyaları iPhone, iPod, iPad cihazları, Sony Reader ; Barnes & Noble Nook; Nook Tablet, Hanlin eReader; COOL-ER; eSlick; Bookeen Cybook Gen3, Cybook Opu; iRex Digital Reader 1000/800; Phones/devices using Android; PocketBook Reader; Ctaindia's eGriver Ebook Reader gibi e-kitap okuma cihazları ile tam uyumludur. Pdf dosyalarının tamamını veya sadece belirlediğiniz sayfaların dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz.

Kategori: Program indir

 

iPubsoft PDF Converter 2.1.20

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:56

0
iPubsoft PDF Converter 2.1.20

iPubsoft PDF Converter 2.1.20 Full


Pdf dönüştürme programıdır. Pdf formatında dosyaları word, ePub, resim(JPG, PNG, GIF, TIFF, vb.), TXT, HTML, Excel, PPT dosya formatlarına dönüştürebilirsiniz. Pdf dosyalarının ön izlemesini yapabilir, dilediğiniz sayfaların dönüştürmesini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay, esnek ve hızlı bir programdır.

Kategori: Program indir

 

iPubsoft PDF Creator 2.1.35

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:49

0
iPubsoft PDF Creator 2.1.35

iPubsoft PDF Creator 2.1.35 Full


Pdf oluşturma programıdır. Resim dosyalarını (JPG, PNG, GIF, TIF, BMP, ICO, PCX, CUR, XBM, XPM, PNM, PICT, ANI, TGA vb.), TXT dosyalarını, mobi dosyalarını, DOCX (word dosyaları), CHM ve HTML dosyalarını PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Kullanımı kolay, hızlı ve esnek bir yazılımdır.

Kategori: Program indir

 

SAM Broadcaster Pro 2016.7

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:34

8
SAM Broadcaster Pro 2016.7

SAM Broadcaster Pro 2016.7
SAM Broadcaster STUDIO v2015.4
SAM Broadcaster STUDIO v2014.7


İnternet radyo yayın programıdır. İnternet radyonuzu oluşturabileceğiniz, yayın yapabileceğiniz ve yayında çalacağınız şarkıları, ses dosyalarını yönetebileceğiniz tek paket programıdır. SAM Broadcaster STUDIO ile yayınlarınızı yapabilir, içeriğinde gelen dj paneli ile müziklerinizi yönetebilir, ses efektleri kullanabilir (alkış vb), mikrofon için çeşitli ayarlar bulabilir, otomatik dj özelliğini kullanabilir, yayın kalitesini belirleyebilir ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. Program Live365, Shoutcast, Icecast, Windows Media sunucuları ile uyumludur.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 2016.7 sürümü eklendi

Kategori: Program indir

 

Topaz Impression 2.0.4

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:29

0
Topaz Impression 2.0.4

Topaz Impression 2.0.4 Full


Dijital resimlerinize birkaç tıklama ile sulu boya, çizim görünümü katabileceğiniz resim işleme programı. JPEG, PNG ve TIFF formatında resimler desteklenmektedir. Program içeriğinde birden fazla hazır efekt bulunmaktadır. Efektleri direkt resimlerinize uygulayabilir manuel düzenlemeler yapabilirsiniz. 143 adet hazır efekt, 72 adet doku ve 17 adet fırça gelmektedir.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 2.0.4 sürümü eklendi

Kategori: Program indir

 

ReviverSoft Registry Reviver 4.9.0.4 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:27

1
ReviverSoft Registry Reviver 4.9.0.4 Türkçe

ReviverSoft Registry Reviver 4.9.0.4 Türkçe Full


Registry Reviver, kayıt defteri temizleme yazılımıdır. Kayıt defterinde yer alan gereksiz verileri silebilir, kayıt defterini optimize edebilir, kayıt sorunlarını onarabilir, başlangıç yöneticisi özelliği ile windows başlangıçta yer alan uygulamaları yönetebilirsiniz. Bu gibi ufak bakımlar ile bilgisayarınız daha hızlı çalışacaktır. Kayıt defteri optimize/temizleme işlemlerini manuel veya belirlediğiniz aralıklarda otomatik olarak yaptırabilirsiniz. Programı Türkçe olmak üzere farklı dillerde kullanabilirsiniz. Programı Türkçe başta olmak üzere almanca, ingilizce yada benzeri dillerde kullanabilirsiniz. Sade ve kullanımı kolay bir arayüzü bulunmaktadır.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 4.9.0.4 sürümü eklendi

Kategori: Program indir

 

GiliSoft Full Disk Encryption v4.0.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: Dün, 00:25

0
GiliSoft Full Disk Encryption v4.0.0

GiliSoft Full Disk Encryption v4.0.0 Full


GiliSoft Full Disk Encryption, bilgisayarınızın herhangi bir diskini kolayca şifreleyebilirsiniz. İşletim sisteminin çalışmasına engel olmayacak şekilde sistem dosyalarınızı, geçici dosyaları, sildiğiniz dosyaları, diskleri veya belirli bir alanı şifreleyebilir yetkisiz okuma ve yazmanın önüne geçebilirsiniz.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni; 4.0.0 sürümü eklendi..

Kategori: Program indir

 
Önceki Sonraki