» » Arial Audio Converter v2.3.93

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Arial Audio Converter v2.3.93

Ekleyen: Admin - Tarih: 20-04-2008, 01:04

0


Arial Audio Converter, güclü ve profesyonel bir ses bicimi dönüştürme yazılımıdır. En cok kullanılan ses dosyalarının tümü arasında karşılıklı dönüştürme işlemi yapabilmektedir. Bu işlemi gecici dosyalar kullanmadan yaptığı icin oldukca hızlı işlemler gercekleştirmektedir. Ayrıca gecici dosya kullanılmadığından sabit disk daha ekonomik kullanılmakta sonradan silinecek olan verilerle boş yere işgal edilmemektedir. Dönüştürme işleminin yanı sıra; ID3 etiketlerinin düzenlenmesi, dosya bicimlerinin kalite ayarının yapılması, farklı arayüzler kullanabilme, dahili oynatıcı ile ses dosyalarını acabilme gibi ek işlevlere de sahiptir. Kullanımı oldukca kolay olan yazılımın, boyutu da oldukca kücüktür.

Özellikler:

Popüler ses bicimlerinin tümünü destekler: MP3, WMA, OGG, MP2, WAV (PCM, DSP, GSM, ADPCM), G721, G723, G726, VOX, ALAW, ULAW ses bicimlerini karşılıklı olarak dönüştürme ve farklı ayarlamalar yapabilme.
Yüksek hızda dönüştürme: herhangi bir gecici dosya kullanmaksızın, doğrudan ses bicimlerini dönüştürme; böylece yüksek hızda dönüştürme yaparak, sabit disk kullanımını ekonomik hele getirebilme sağlanır.
Toplu ses dosyası dönüştürme: dosya bicimlerinin ilk hali farketmezsizin toplu halde dönüştürme yapabilme.
ID3 etiket desteği: ID3 etiketlerini kendiliğinden kaydederek dönüştürme yapabilme, bunları görüntüleme ve düzenleme desteği verme.
Popüler müzik bicimlerini oynatabilme: WAV, OGG, MP2, MP3, WMA bicimli ses dosyalarını dahili oynatıcı ile dinleyebilme imkanı.
Sürükle ve bırak desteği: Dosya gezgini üzerinden sürüklenen dosyaları, Arial Audio Converter yazılımının dosya listesine üzerine bırakabilme desteği.
Kullanıcı dostu arayüz ve cok kolay kullanım.

Anasayfa: http://www.xrlly.com/audio-converter.htm

Boyut: 2.03 Mb

downloadDownload Rapidshare

Şifre: www.warezturkey.net

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.