WarezTurkey » Program indir » Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core

Ekleyen: teoMan - Tarih: 1-02-2021, 00:04

0
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core


Microsoft SQL Server 2019 sürümüdür. Konu içerisinde Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core sürümlerini ingilizce olarak buluyor olacaksınız. Dilediğiniz sürümü full olarak indirebilirsiniz.

SQL Server, yerleşik büyük veri desteğiyle birlikte tüm veri iş yüklerinize yenilikçi güvenlik ve uyumluluk özellikleri, sektörün önde gelen performansını, iş açısından kritik erişilebilirlik ve ileri düzey analitik sağlar.

Her veri üzerindeki zeka
SQL Server bir veri entegrasyonu hub’ıdır. SQL Server ve Spark’ın gücü sayesinde yapılandırılmış ve yapılandırılmamış verilerle ilgili dönüşümsel görüşler sunun.

Dil ve platform seçimi
Seçtiğiniz dili ve platformu kullanarak yenilikçi özelliklere sahip modern uygulamalar oluşturun. Şimdi Windows, Linux ve kapsayıcılarda.

Sektör lideri performans
İş açısından kritik, akıllı uygulamalar, veri ambarları ve veri gölleri için sağlanan devrim niteliğinde ölçeklenebilirlik, performans ve erişilebilirlikten yararlanın.

İleri düzey güvenlik özellikleri
Bekleyen ve kullanımdaki verilerinizi koruyun. SQL Server, NIST güvenlik açıkları veritabanında 8 yıldır en az güvenlik açığı bulunan veritabanıdır.

Daha hızlı ve iyi kararlar alın
Power BI Rapor Sunucusu, kullanıcılarınızın zengin, interaktif Power BI raporlarına ve SQL Server Reporting Services’ın kurumsal raporlama özelliklerine erişimini sağlar.

Büyük veri kümeleri
SQL Server, büyük veri ortamının yönetilmesini kolaylaştırıyor. Hadoop Dağıtılmış Dosya Sistemi (HDFS), Spark ve analitik araçlar gibi veri gölünün temel öğelerini, SQL Server ile son derece tümleşik ve Microsoft tarafından tamamen desteklenen bir şekilde sağlıyor. Kubernetes ile yönetilen bir kümedeki Linux kapsayıcıları kullanarak kolayca kurun.

Verilerin sanallaştırılması
PolyBase, SQL Server’da verileri taşıma veya kopyalama gereksinimi olmadan, Hadoop’tan veri çekmek ve yapılandırılmış bir biçimde geri göndermek amacıyla SQL Server içinde bir T-SQL sorgusu çalıştırmanızı sağladı. Şimdi bu veri sanallaştırma kavramını Oracle, Teradata, MongoDB ve diğer SQL Server’ları gibi ilave veri kaynaklarına genişletiyoruz.

Yapı Farklarını buradaki makaleden inceleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri için buradaki makaleyi okuyun.

NOT
Dosya türleri .iso şeklinde olup, tamamı el değmemiş MSDN iso dosyalarıdır. Medyaların kullanım dilleri İngilizce'dir (Türkçe yok). Tamamı 64 bit olup (32 bit yok), serial ile aktive olmaktadır (dosya içerisinde mevcut).

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Linkler güncellendi

İndirme Linkleri


Microsoft SQL Server 2019 Enterprise/Standard/Developer/Web/Enterprise Core
- Enterprise Sürüm Linkleri -
Turbobit - 1,37 Gb | Uploaded | Uptobox- Enterprise Core Sürüm Linkleri -
Turbobit - 1,37 Gb | Uploaded | Uptobox- Standard Sürüm Linkleri -
Turbobit - 1,37 Gb | Uploaded | Uptobox- Web Sürüm Linkleri -
Turbobit - 1,37 Gb | Uploaded | Uptobox- Developer Sürüm Linkleri -
Turbobit - 1,37 Gb | Uploaded | Uptobox


Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir > Diğer Sistemler

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)