» » iTunes v7.6.2.9

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

iTunes v7.6.2.9

Ekleyen: Admin - Tarih: 3-04-2008, 17:26

0


iTunes, Windows ve Mac icin taşarlanmış, ödüllü bir müzik kutusudur. "iTunes Music Store" sanal müzik mağazasından, şarkı başına 0.99$(yaklaşık 1.5 YTL) ödeyerek, şarkılar satın alabilirsiniz. Mağazada 600 müzik firmasına ait, 1.000.000 adet şarkı bulunmaktadır.

Program güncellemelerini otomatik olarak alabilir, Müzik CD'lerinizdeki şarkıları bilgisayarınıza MP3 veya AAC biciminde kaydedebilirsiniz. Çalma listeleri oluşturabilirsiniz. 250 adet bedava radyo kanalından müzik dinleyebilirsiniz. Çalma listenizden müzik CD'leri veya MP3 müzik CD'leri oluşturabilirsiniz. İceriğinizi DVD'ye kaydedebilir, böylece müzik arşivinizin yedeğini alabilirsiniz. Müziklerinizi ağ ortamından paylaşabilirsiniz.

"iMix" özelliği sayesinde, calma listenizi diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve diğer kullanıcıların listenize verdiği puanları görebilirsiniz. Aynı şekilde siz de başkalarının calma listelerini görebilir ve puan verebilirsiniz. Bu sayede yeni müzikleri keşfedebilirsiniz.

Şarkıları karışık calabilir, düzenleyebilir, şarkı ekleyebilir ve silebilirsiniz. Müzik CD'lerinizi kalitesini düşürmeden, boyutunu yarıya indirerek iPod'unuza aktarabilirsiniz. Ücretsiz şarkıları innDirebilirsiniz. Şarkıları satın almadan önce dinleyebilir, kısa örneklerini saklayabilirsiniz. Kitaplığınızda bulunan WMA dosyalarını, AAC bicimine cevirebilirsiniz. Kendi müzikleriniz icin CD kapağı oluşturabilir, siyah beyaz veya renkli yazıcıdan cıkartabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan 1000 radyo istasyonunda o anda ne caldığını görebilirsiniz.

Anasayfa: http://www.apple.com/itunes

Boyut: 57 Mb

downloadDownload Rapidshare

Güncel versiyonu indirmek için buraya tıklayın

Şifre: www.warezturkey.net

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmez. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.