» » Avast Cleanup Premium 19.1 Build 7085 Türkçe

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Avast Cleanup Premium 19.1 Build 7085 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 14-04-2019, 16:59

1
Avast Cleanup Premium 19.1 Build 7085 Türkçe

Avast Cleanup Premium Full indir Türkçe


Avast Cleanup, windows sistemler için geliştirilmiş optimizasyon ve sistem temizleme aracıdır. Bilgisayarınızdan en iyi performansı alabilmeniz için bilgisayarınızı tarar, kullanılmayan veya gereksiz veya arta kalan öğeleri tespit eder ve siler. Başlangıç yöneticisi, uygulama kaldırma aracı, kayıt defteri tarama ve temizleme, tek tıkla sistem temizleme ve optimize, otomatik ya da manuel tarama seçenekleri, tarayıcı ve windows geçmişi silme, istenmeyen eklentileri ve araç çubuklarını kaldırabilme gibi araçlar sunmaktadır.

Türkçe olmak üzere çoklu dil desteği bulunmakta. 200 kadar uygulamanın, tarayıcıların ve hatta Windows'un geride bıraktığı gigabaytlarca önemsiz dosyayı ortadan kaldırmak için bilgisayarınızı kapsamlı bir şekilde tarar ve temizler. Tek tıklamayla 6 önemli temizleme ve optimizasyon görevini gerçekleştirir. Windows kayıt defterinin gizli önemsiz dosyalarını siler ve sorunları giderir. Edge, Chrome, Firefox ve IE gibi 25'i aşkın tarayıcının kalıntı gezinti izlerini ve çerezlerini siler. Asla yüklemek istemediğiniz 3. taraf deneme sürümlerini, reklamları ve araç çubuklarını tespit eder ve kaldırır.

Dosya Boyutu : 52 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Serial

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüme güncellendi

İndirme Linkleri


Avast Cleanup Premium 19.1 Build 7085 Türkçe

Turbobit - 52,11 Mb | uploaded | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 127 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
1 Kasım 2018 23:31

dEEpMaN

  • Üye Grubu: Üye
 
Emeğinize Sağlık...

Bilgi
Yorum sistemi kapalı.