» » Abelssoft EasyBackup 2019 9.08.133

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Abelssoft EasyBackup 2019 9.08.133

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 22-12-2018, 19:51

0
Abelssoft EasyBackup 2019 9.08.133

Abelssoft EasyBackup Full indir


Kullanımı oldukça kolay, daha çok ev kullanıcılarının kullanımı için tasarlanmış yedekleme yazılımıdır. Günümüz virüslerinin özellikle tüm datalara zarar vermesi, şifrelemesi gibi nedenlerden resim, video, belge ve benzeri dataları yedeklemek şart. Yazılım yedeklemeleri harici disk ya da usb medyasına yapmakta (Manuel yedek seçilerek sabit diskinize yedekleme yapabilirsiniz). Dilediğiniz dosya, klasörü seçebiliyorsunuz.

Otomatik ve manuel olmak üzere iki adet yedekleme yöntemi bulunmakta. Otomatik yedekleme işleminde sabit diske yedekleme yapamıyorsunuz. Harici bir disk ya da usb medyası kullanmanız gerekiyor. Yedekleme tamam olunca program bilgisayar ile medya arasında bağlantıyı otomatik olarak kesiyor. Eğer günlük, haftalık yedekleme seçerseniz program usb ya da dvd medyasını takmanızı hatırlatıyor ve medya takmanız ile birlikte otomatik yedeklemeyi başlatıyor. Sabit diske yedekleme yapmak isterseniz ve daha fazla özelleştirme bu durumda manuel yedeklemeyi seçmeniz gerekiyor.

Abelssoft EasyBackup 2019 9.08.133


Uyumlu İşletim Sistemleri
Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

Dosya Boyutu : 6 Mb
Aktivasyon Yöntemi : RETAIL - Gerekmiyor

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüm eklendi

İndirme Linkleri


Abelssoft EasyBackup 2019 9.08.133

turbobit | uploaded | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.