» » Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 10-01-2017, 13:36

1
Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe

Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe Full


Microsoft office uygulamalarına sekme görünümü kazandıran yardımcı bir araçtır. Standart office programında sadece tek sekmede işlem yapılabilmektedir. Örneğin 3 adet word dosyasını düzenlemek istediğiniz zaman tek tek 3 adet word uygulamasını çalıştırmanız gerekmekte. Office Tab uygulaması google chrome gibi, internet explorer gibi microsoft Office 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 ve Office 365 ürünlerine sekmeli görünüm ve çalışma imkanı sağlamaktadır. 3 adet word dosyasını tek bir pencereden yönetebilir, sekmeler arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Program Word, Excel®, PowerPoint®, Publisher®, Access®, Project ve Visio® uygulamaları ile uyumludur.

Programı Türkçe olmak üzere ingilizce, almanca gibi dillerde kullanabilirsiniz. Alt kısımda resimde göreceğiniz üzere çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz. Konuda verdiğim 3 sayısı örnektir. Sekme sayısında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe

Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe


Uyumlu Sistemler
Windows 10/8/Windows 7/Windows Vista/Windows XP
Microsoft Office 2016/2013/2010/2007/2003/Office 365

Dosya Boyutu : 15 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Gerekmiyor (dahili aktivasyon içeriyor)

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: 12.0.0.228 sürümüne güncellendi

İndirme Linkleri


Office Tab Enterprise 12.0.0.228 Türkçe

turbobit | uploaded | uptobox

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Etiketler: office tab full

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmiyor. Üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
 • 49 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 1
3 Eylül 2016 09:10

xyakışıklı

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Üye
 
TEŞEKKÜRLER ÜSTAT ELLERİNE SAĞLIK HOŞÇA VE DOSTÇA KAL. turkiye super1 super rep alkis

Yorum eklemeden önce bilmeniz gerekenler
 • Burayı okumadan yorum YAPMAYINIZ. Yorumlar onaya tabi tutulmaktadır.
 • Warezturkey'in misyonu sadece dosya paylaşmaktır. Bu bağlamda içerikler için destek, video, eğitmenlik misyonu üstlenmez ve bunları vaat etmez. Kısaca kimse size yardımcı olmak zorunda değildir.
 • Gönülülük esası işler. Ya kuramadım video çeker misiniz ? Resimli anlatır mısınız ? Binlerce ve sürekli değişen içeriğin hangisine video çekeceksiniz ? Ki sitemizin amacı bu değil zaten. Makul olalım.
 • Gönülülük esasında rica, nezaket çok önemlidir (Siz ne olursa olsun nezaket gösterin, site yöneticileri sizi baş üstünde tutar aksi olursa atış serbest). Bir sorun yaşıyorsanız işletim sisteminizi, yaşadığınız sorunu detaylıca yazın. Mutlaka ekran görüntüsü paylaşın. Bildiğimiz konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Detay diyince adınızı, soyadınızı istemiyoruz. Sorun ne ise onla alaklı detay çok önemlidir.
 • Sadece soru veya sorunlarda yorumlarda boy göstermeyin. Bildiğiniz konularda yorumlarınız ile diğer insanlara katkı sağlayın, bilgi paylaştıkça çoğalır.
 • Bize şuraya yükleyin, buraya yükleyin demeyin. Her sitenin bir yayın politikası vardır. Buna lütfen saygı gösterin. Lütfen link isteğinde bulunmayın. Sadece dosya paylaşım sitelerinden link veren veya torrent ile alakası olmayan sitelerden torrent istemeyin. Bunlar farklı teknolojiler.
 • Warezturkey'in kullandığı ana host turbobit'tir (5sene). Harici hostlar alternatif olarak verilmekte. Turbobit harici link yenilemesi yapılmamaktadır. (Çünkü alternatifler ya çabuk patlıyor, ya dosyayı kısa sürede siliyor hangi birine koşacan ?)
 • Warezturkey özellikle crackli vb. paylaşımlarda katı bir filtre uygulamaktadır. Kaba tabiri ile otu, suyu eklememektedir, güvenmediği içeriği bizzat test etmektedir. Ancak her daim kendi antivirüs uygulamanız ile taramayı, kendi filtrenizi uygulamayı unutmayın. Elbette crackler, keygenler vb. şeyler için sahte alarmlar söz konusu bu zamanla öğrenilecek bir durumdur. Yani her uyarı zararlı anlamına gelmeyebilir.
 • Dosyaların Winrar şifresi : www.warezturkey.net şeklinde olup indirme linklerinin altında yazar.

Yorum Ekle

Adınız: *
E-Mail Adresiniz (Zorunlu değil):
Yorumunuz: *
 • super1turkiyesopakahkaha
  oyunsuperwinkwinked
  smileambelayfeel
  fellowlaughinglollove
  norecourserequestsad
  tonguewassatcryingwhat
  bullyangryalkisuyku
  muzik1numarasinirarkadas
  arkadas2rep
Soru:
Türkiye'nin başkenti hangi şehirdir ?
Cevap:*
* ile işaretlenen alanları doldurmak mecburidir.