» » Poedit Pro 2.2 Build 5561 Türkçe

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Poedit Pro 2.2 Build 5561 Türkçe

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 9-12-2018, 22:14

0
Poedit Pro 2.2 Build 5561 Türkçe

Poedit Pro Türkçe Full indir


Web siteleri ve uygulamalar için kullanabileceğiniz dil çeviri programıdır. Wordpress, drupal yada benzeri sistemlerde yer alan tema, eklenti, sistem dil dosyalarını (PO) herhangi bir programlama bilginiz olmaksızın dilediğiniz bir dile çevirebilirsiniz. Gettext kullanan herhangi bir yazılım veya web sitesi için Poedit programını kullanabilirsiniz. Güvenlik kontrolü, çeviri belleği (eski çevirileri hatırlar), geliştiriciler özellikle büyük projelerinde çeviri dosyalarını veya şablonları korumak ve güncel tutmak adına yazılımdan faydalanabilir.

Pro sürüm ile birlikte çevrimiçi öneriler, ekstra smart özelliği ile gelmektedir. Bu özelliği ile wordpress tema ve eklentileri algılar, Gettext hakkında herhangi bir bilginiz olmasa dahi buna uygun çeviri dosyaları oluşturmanızı sağlar. Yazılımı geliştirici olarak, çevirmen olarak herkes kullanabilir. Yazılım arayüzünü Türkçe olmak üzere almanca, ingilizce gibi dillerde kullanılabilir. Çeviri yapacağınız dilde herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Çinçe, japonca, arapça vb. dillerde çeviriler yapabilirsiniz.

Poedit Pro 2.2 Build 5561 Türkçe


Uyumlu Sistemler
Windows 7 / 8 / 10

Dosya Boyutu : 20 Mb
Aktivasyon Yöntemi : crack

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni Sürüm Eklendi

İndirme Linkleri


Poedit Pro 2.2 Build 5561 Türkçe

turbobit | uploaded | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir > WebMaster Programları

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmez. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.