WarezTurkey » Program indir » FontLab 7.1.3.7495

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

FontLab 7.1.3.7495

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 16-07-2020, 16:51

0
FontLab 7.1.3.7495

FontLab Full indir


FontLab Studio, gelişmiş özellikler sunan font düzenleme ve font oluşturma yazılımıdır. Windows ve mac gibi sistemler için kendinize özel fontlar oluşturabilir veya mevcut fontlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmeniz için oldukça geniş, profesyonel yazı editörü bulunmaktadır. Font düzenleme ve oluşturma için çeşitli araçlar, filtreler içeren program ile kendi fontlarınızı oluşturabilir yada düzenleyebilirsiniz.

FontLab Studio - Programa aktarılabilecek font türleri
OpenType PS (.otf), Win TrueType / OpenType TT (.ttf), Win Type 1 (.pfb + .pfm/.afm), ASCII/Unix Type 1 (.pfa + .afm), Mac Type 1 (LWFN as .hqx, .bin), Mac TrueType (.dfont or FFIL as .hqx, .bin), TrueType AAT (.ttf, .dfont), Win Multiple Master (.pfb + .mmm), FontLab 2.5 (.vfa), FontLab 3.0-4.6/TypeTool/AsiaFont Studio/ScanFont/FontLab Studio (.vfb), Ikarus (.ik), BDF Bitmap (.bdf). Also imports glyphs as Adobe Illustrator 8 EPS (.ai, .eps), TIFF, BMP.

FontLab Studio - Program ile düzenlendikten sonra elde edilecek font türleri
FLS 5.1/5.2 as OpenType PS (.otf), Win TrueType / OpenType TT (.ttf), Win Type 1 (.pfb + .pfm/.afm), ASCII/Unix Type 1 (.pfa + .afm), Win Multiple Master (.pfb + .mmm), FontLab 3.0-4.6/TypeTool/AsiaFont Studio/ScanFont/TransType/FontLab Studio/Fontographer 5 (.vfb). Also exports glyphs as Adobe Illustrator 8 EPS (.ai + .eps), TIFF, BMP. Mac version also exports Mac Type 1 (LWFN), Mac TrueType (.dfont or FFIL), Mac Multiple Master.

FontLab VI - Açabildiği ve Dışarı Aktarabildiği Formatlar
Open and export OpenType-PS/CFF (OTF), OpenType TT / TrueType (TTF), Variable OpenType TT (TTF+gvar), Color OpenType (TTF+SVG, +COLR, +CBDT, +sbix), PostScript Type 1 (PFB/PFA), Web fonts (WOFF2, WOFF, EOT), FontLab (VFB, VFC, VFJ), UFO, designSpace.
Also open BitFonter Photofont (PHF+PNG, +SVG), Fontographer (FOG), Glyphs, Ikarus, and any of the above in ZIP files.

Uyumlu işletim Sistemleri
FontLab VI : Microsoft Windows 7 / 8 / 10

Dosya Boyutu : 88 ve 89 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Pach

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüme güncellendi

İndirme Linkleri


FontLab 7.1.3.7495
- 32 Bit Linkleri -
Turbobit - 88,95 Mb | Uploaded | Zippyshare

- 64 Bit Linkleri -
Turbobit - 89,97 Mb | Uploaded | Zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)