» » Prosoft Data Rescue Professional 5.0.7.0

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Prosoft Data Rescue Professional 5.0.7.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 22-12-2018, 19:30

0
Prosoft Data Rescue Professional 5.0.7.0

Prosoft Data Rescue Professional Full indir


ProSoft Data Rescue PC veri kurtarma programıdır. Alanında başarılı programlardan biridir. Yanlışlıkla sildiğiniz, virüs nedeni ile zarar görmüş, bir nedenle açılmayan disk ya da sistemlerinizden veri kurtarması yapabilirsiniz. Resim, video, office dosyaları vb. dosyalarınızı geri alabilirsiniz.

Tarama için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Hızlı tarama vb. gibi tarama metodlarından birini seçebilirsiniz. Nacizane önerim olabildiğince yavaş tarama yaptırınız. Zaman alacaktır ancak veri bulma konusunda şansınız dahada artacaktır.

Veri Kurtarabildiği Cihazlar
- Mac ve Windows sistemler
- USB sürücüler
- Hafıza kartları
- RAID sistemler
- Sabit diskler
- SSD diskler
- Thunderbolt sürücüleri
- FireWire sürücüleri

Kurulabilir Sürüm
Bilgisayarımıza kurup çalıştırmamız yeterli. Klasik veri kurtarma programları gibi tarama işlemlerimizi başlatıyoruz. Diskin durumuna, boyutuna göre tarama işlemleri zaman alabilir. Program Windows 7 ve sonrasında çıkan işletim sistemleri ile uyumludur. NTFS, FAT32, FAT16, FAT12 gibi dosya sitemlerini destekler.

Prosoft Data Rescue Professional 5.0.7.0


BootCD (3.2 sürümü ile mümkün)
Herhangi bir cd veya usb medyasına yazıp kullanabileceğiniz versiyonudur. Örneğin açılmayan sistemlerde, disk yapısı zarar görmüş sistemlerde yazdığınız medya ile bilgisayarı boot edebilir ve veri kurtarma işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu aşamada biraz ingilizce bilmek elbette şart. Program genel olarak profesyonellere hitap etmektedir. Ancak ingilizceye bilgisayar dili bilecek kadar hakimseniz zor günlerde imdadınıza yetişecek oldukça başarılı bir programdır.

Dosya Boyutu : 31 Mb
Aktivasyon : Crack

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüm eklendi

İndirme Linkleri


Prosoft Data Rescue Professional 5.0.7.0
- Güncel Sürüm Linkleri -
turbobit | uploaded | zippyshare
- Sürüm 3.2 + BootCD -
turbobit

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.