» » Güncel Filehost Duyurusu

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Güncel Filehost Duyurusu

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 19-01-2015, 22:45

0
Güncel Filehost Duyurusu


Selamlar,

Warezturkey olarak kullandığımız ana filehost turbobit sitesi. 2. alternatif ise letitbit sitesidir. Hali hazırda önerdiğimiz premium turbobit şeklindedir. Bu sitelere ait premiumları 7/24 alabilmeniz için konumuz mevcuttur;
https://www.warezturkey.org/sss-duyurular/20881-letitbit-turbobit-netload-mobil-odeme-ile-premium-satisi.html

turbobit sitesinden biraz daha ucuz, letitbit ise aynı fiyattır. Güvenle alabilirsiniz.

Letitbit kapandı gibi haber yalandır. Letitbit insanların hesaplarını kapatmaktadır. Bu nedenle premium alırken uzun vadeli alımlardan kaçınalım.

Haricinde siteler için link isteğinde bulunmayınız. Yok uploaded niye yokmuşta, yok bilmem neymişte. Kardeşim o zaman uploaded veren site kullan. Benim yazarıma gelip hesap sorma hakkın yok. Adam zaman harcıyor, para harcıyor bununda karşılığını alması lazım. Teoman ve Supremacy delisi uploaded veriyor diye paramı kazanıyor sanıyorsun ? Aç bir site uploaded ver bakalım. Yav bana deki fransız dandik debrid kullanıyorum ordada birtek bu çalışıyor anlarım. Ama bil uploaded diye bir site yok. ölü.

Burası torrent sitesi değil. Torrent isteklerinizi torrent iddiası olan sitelerde yazın. Burası şirin görünecem diye yandex, mandex veren bir sitede değil. Bu sitede öyle bir nane olsa her konuda yandexmiş, cartmış linki olurdu. Yalandan 2 tane konuya yandex ver 3. konuda yerimiz kalmadı de, severler öyle işi.

Son olarak yeni üyelik alımı kapalıdır. Mevcut üyelerde yok bu çalışmıyor, yok cart, yok curt demeden önce;
https://www.warezturkey.org/program/15739-abbyy-finereader-resimlerdeki-yazilari-okuyabilen-gelismis-ocr-programi.html

video çekecek, resim çekecek. Yok kurulum neden yokmuş, yok olmuyormuş. Warez'in ders vermek gibi olayı yoktur. Sana full birşey lazım olur çeker, kurarsın bitti. Tüm olay bu. Şuraya bakın;
https://www.warezturkey.org/index.php?do=lastcomments

yapmayın arkadaş, suyunu çıkarmayın. yandex kişisel alan verdi olmadık işlere kullandınız hız sınırı geldi. mail.ru kişisel alan verdi video siteleri, dosya siteleri olarak kullandınız ahanda almanyada dava açıldı. vk yı video sitesi olarak kullandınız vk nekadar site var engelledi.

Akıl veren tiplere hitaben yazıyorum. Bizi beğenme canım kardeşim. Ama boş lafta yapma. Aç bir site, tutan mı var ?

Site olarak yurdum insanından en ufak bir beklentimiz yok. Bağışmış, paralı üyelikmiş, saçma sapan reklamlar doldurup can sıkmakmış. Yüklediğimiz siteler belli farklı isteklere saygımız var ancak elimizden gelen budur. Ek olarak bir sorun yaşarken olabildiğince detay vermeniz her daim yararınıza olacaktır. Bildiğimizi asla esirgemeyiz, yardımcı olmak isteriz ancak lütfen azcık empati yapalım. Azcık :)


Cümleten sevgiler

Kategori: Sıkça Sorulan Sorular - Duyurular

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.