» » Portable Adobe Photoshop Lightroom 2.3 MultiLang

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Portable Adobe Photoshop Lightroom 2.3 MultiLang

Ekleyen: plextor57 - Tarih: 8-03-2009, 09:08

0
'PortablePortable Adobe Photoshop Lightroom 2.3 MultiLang || 30.9 MB
Adobe Photoshop Lightroom, profesyonel fotoğrafçılar ve dijital fotoğrafla uğraşanlar için büyük ölçekli dijital imaj kütüphanelerinde imaj seçmek, gruplandırmak, işlemek için, tamamiyle yeni ve etkileyici bir Adobe çözümüdür. İmajları organize etmek ve sıralamak işlerini inanılmaz ölçüde kısaltacağı için, imajlarınızı iyileştirmek için size zaman bırakır.Lightroom şu özellikleri taşıyor:

* Genişletilmiş aydınlatma ve renk tonu kontrolü
* Dosyaları yeniden isimlendirme ve kütüphane modülü içinde Digital Negative (DNG) dönüşümü
* Geliştirilmiş slideshow, web ve yazdırma modülleri
* CD/DVD hazırlama yeteneği
* Genişletilmiş arama ve filtreleme özelliği
* Photoshop Lightroom Kütüphaneleri arasında dosya paylaşımı ve düzenleme özelliği
* Kulanıcı dostu arayüz


Adobe Photoshop Lightroom açık standartları sayesinde kullanıcıların çalışma yöntemlerine ve donanımlarına göre adapte olabiliyor. Hem Mac'de hem de Windows'ta çalışabilen Adobe Photoshop Lightroom ile ister doğrudan desteklenen 140'ın üzerinde farklı Raw dosya formatı ile hiç bir resim kalitesi kayıbına uğramadan DNG formatı üzerinde, istenirse de JPEG veya Tiff ile çalışılabiliyor. Kullanıcılar resimlerini Adobe Photoshop Lightroom'un galerisinde çevrim dışı medialarda olsalar bile saklayabiliyorlar. Detaylı değişiklikler yapmak istenildiğinde ise ayrıca satılan Adobe Photoshop'u kullanıp, istenilen değişiklikler yapılabiliyor. Adobe Photoshop Lightroom yapılan bu değişiklikleri otomatik olarak algılıyor ve kendi kütüphanesini düzenliyor.


http://rapidshare.com/files/206347604/Portable_Adobe_Photoshop_Lightroom_2.3_MultiLang.rar

Kategori: Portable

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.