» » iSkysoft Video Editor 4.7.1.0

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

iSkysoft Video Editor 4.7.1.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 17-10-2014, 22:06

0
iSkysoft Video Editor 4.7.1.0

iSkysoft Video Editor 4.7.1.0 | 82 Mb


iSkysoft Video Editor, video düzenleme programıdır. Popüler video ve ses formatlarını destekler. Kolayca videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Video düzenlemenin yanında kendi videolarınızı oluşturabilirsiniz. Mevcut video, resim veya ses dosyalarınızı kullanarak videolarınızı kolayca yapabilirsiniz. Geçiş efektleri, filtreler uygulayabilirsiniz. Temel video düzenleme araçları bulunmaktadır. İnce renk ayarları, fligran ekleme, resim içinde resim efekti (PIP), komik yüz motajları, dilenen sahneyi sansürleme, özel efektler, geçiş efektleri, intro ve ses efektleri gibi çeşitli özellik ve opsiyonlar sunmaktadır.

Desteklenen Formatlar
Standard Video: MP4, FLV, AVI, MPG, MPEG, VOB, 3GP, 3G2, MOV, F4V, M4V, TS, TRP, M2TS, MTS, TP, DAT, WMV, MKV, ASF, DV, MOD, NSV, TOD, EVO
HD Video: HD TS, HD MPG, HD TRP, HD MPEG-4 Movie for iDVD and iMovie, HD QuickTime Movie, HD MPEG-4 Movie, HD AVC MPEG-4 Movie
Ses: WMA, WAV, M4A, MP3, AAC, AC3, OGG

Özet olarak video düzenleyebilir, slayt videolar hazır edebilir, hazır ettiğiniz videoları bilgisayarınıza kayıt edebilir, yazabilir, facebook yada benzeri ortamlarda paylaşabilirsiniz.

Uyumlu Sistemler
Windows XP/Vista/7/8

iSkysoft Video Editor 4.7.1.0 + Crack ekli
İndirme Linkleri


iSkysoft Video Editor 4.7.1.0

turbobit | letitbit | uploaded

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.