» » Extreme Movie Manager 8.5.0.0

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Extreme Movie Manager 8.5.0.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 16-02-2016, 18:44

0
Extreme Movie Manager 8.5.0.0

Extreme Movie Manager 8.5.0.0 Full


Film arşivleme, film kataloğu tutma yazılımıdır. Bilgisayarınızda veya harici disklerinizde yada cd/dvd gibi medyalarınızda yer alan filmlerin bilgilerini çeşitli internet sitelerini kullanarak otomatik olarak çekebilir, filmin yolunu gösterebilirsiniz. Film başlığı, kategori bilgileri, yıl, sitelerin yada sizin verdiğiniz puanlar, yönetmen, oyuncular, film afiş, filmden görüntü gibi çeşitli bilgiler girebilirsiniz. Bu bilgilerin bir çoğu internet aracılığı ile otomatik olarak çeklenir ve programa yüklenir.

Film arşivi tutuyor ve film aramak zorunda kalıyorsanız örneğin şu film var mıydı ? gibi, bu durumu sorun olmaktan kaldırabilirsiniz. Program içerisinde film araması yapabilir ve kısaca sonuca ulaşabilirsiniz. Filmleri yıl, tür, oyuncu, yönetmen, film serisi, yıl gibi kategorilere göre ayırabilirsiniz. Filmlerinizin bu şekilde düzenli olarak kayıtlarını tutabilir, önceden atamış olduğunuz video player ile videolarınızı oynatabilirsiniz.

Extreme Movie Manager 8.5.0.0


Dosya Boyutu : 63 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Crack

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüm eklenmiştir

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.