» » Xmanager Power Suite 6 Build 0109

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Xmanager Power Suite 6 Build 0109

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 2-03-2019, 19:42

0
Xmanager Power Suite 6 Build 0109

Xmanager Power Suite Full indir


Xmanager, X uygulamalarının gücünü Windows ortamına getiren piyasadaki önde gelen PC X sunucusudur. Xmanager ile, uzaktaki UNIX tabanlı makinelerde yüklü X uygulamaları, bir Windows uygulaması ile yan yana sorunsuz olarak çalışır. Xmanager, güçlü bir oturum yönetim konsolu, kolay kullanımlı X uygulama başlatıcısı, X sunucusu profil yönetim aracı, SSH modülü ve uzak ve sanallaştırılmış UNIX ve Linux ortamına güvenli bir erişim için yüksek performanslı bir PC X sunucusu sağlar.

Bugünün BT altyapısı yan yana çalışacak çeşitli işletim sistemleri gerektirir. UNIX ve Linux sistemlerinin, hızlı bir biçimde büyük boy bilgisayarların ve Windows sunucuların yerini almalarına karşın, masaüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda, hala çok büyük oranda Windows platformu seçilmektedir. "X Window System", herhangi bir modern UNIX tabanlı sistemler ile öntanımlı olarak gelen standart bir teknoloji olduğundan, Xmanager sunucu tarafında hiçbir ek yükleme gerektirmez ve sadece mevcut BT altyapısında ya hiç ya da çok az bir değişiklik gerektirir. Xmanager heterojen işletim sistem altyapısını birleştirmek için tek bir noktadan erişim ve verimliliği artırmak için esnek bir çalışma ortamı sağlar.

Xmanager Power Suite 6 Build 0109

Xmanager Power Suite 6 Build 0109


Uyumlu Sistemler
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Server 2008 Service Pack 1, Windows Server 2012, Windows Vista Service Pack 1
Microsoft Windows Terminal Server, Citrix MetaFrame for Windows

Dosya Boyutu : 117 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Keygen

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni Sürüm Eklendi

İndirme Linkleri


Xmanager Power Suite 6 Build 0109
- Güncel sürüm linkleri -
turbobit | uploaded | zippyshare- 5.x Enterprise sürüm linkleri -
turbobit | uploaded | uptobox | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.