WarezTurkey » Film indir » Türkçe Dublaj Filmler » Terminator Serisi 1-2-3-4 Türkçe Dublaj MP4

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Terminator Serisi 1-2-3-4 Türkçe Dublaj MP4

Ekleyen: loquance - Tarih: 9-03-2014, 16:55

0
Terminator Serisi 1-2-3-4 Türkçe Dublaj MP4

Terminator Serisi 1-2-3-4 Türkçe Dublaj MP4
MOBİL CİHAZLARINIZDA FİLM KEYFİ
Film Adı: Terminatör
Orjinal Adı: Terminator
Yapım yılı: 1984 - 1991 - 2003 - 2009
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Dram , Macera , Korku
Dil: Türkçe
Format: MP4
İmdb Sayfası: 1-2-3-4
İndirebiliceğiniz Siteler: Turbobit,Letitbit ve Ul.to Tek Link
Part Boyutları ve Part Sayısı: 1.91 GB Tek Link


Terminatör 1984

2029 yılının kıyamet sonrası Los Angelesında Skynet adlı yapay zeka ürünü bilgisayar sistemi 1990′larda büyük bölümünü yok ettiği insan ırkının kurtulmayı başaran direnişçilerine karşı savaşmaktadır.
Direnişçiler Skynete karşı başarıya ulaşmadan hemen önce Skynet savaşçı Terminatörlerinden birine zamanda yolculuk yaptırarak onu geçmişe göndermeyi başarır. Terminatörün görevi direnişçilerin başı olan John Connorın annesi Sarah Connorı öldürmektir.Terminatör 1991

1997 Ağustosunda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir.

John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve Johnun 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar. Buna karşılık John da o dönemde kendisini korumak için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar.

İki yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlar. Bu arada henüz yaşanmayıp 1997 Ağustosunda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır.

John ve onun koruyucu makinesi Johnun annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skyneti durdurmak için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de Johnu yoketmek için onların peşinden gitmektedir.Terminatör 2003

John Connorın yargı gününün engellenmesine yardım edişinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiştir; bu yargı günü, Skynetin son derece gelişmiş makineler ağının kendi bilinçlerini kazanıp, insan ırkını yok etmek üzere programlandığı gündür. Ancak, Skynetin Connorı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştır. Artık 22 yaşında olan Connor kayıt dışı yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki Skynetin o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Halefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da güçlü ve acımasızdır.Terminatör 2009

Yıl 2018.

Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük grupların organize olarak kurduğu Direniş hareketi, yeraltı sığınaklarında saklanıyor ve fırsat bulduğunda kendilerinden sayıca çok üstün düşman kuvvetlerine vuruyor.

Terminatörleri kontrol eden Skynet, 14 yıl önce bilinç kazanmış ve bir anda yaratıcılarına baş kaldırıp habersiz dünyaya nükleer kıyımı getirmiş bir yapay zekâ.

Mahşer Gününün geldiğini gören yalnızca bir kişi var. Kaderi, insanlığın kaderiyle bağlantılı olan tek kişi: John Connor (Christian Bale).

Dünya şimdi Connorun hayatı boyunca uyarıldığı geleceğin eşiğinde. Ama yepyeni bir şey, insanlığın bu savaşta bir şansı olduğuna dair inancını sarstı: bu garip, yeni dünyada uyanmadan önce son hatırladığı, idam sırasını beklemek olan Marcus Wrightın (Sam Worthington) ortaya çıkışı.

Connor, Marcusun güvenilir biri olup olmadığına karar vermek zorundadır. Ancak Connor ve Marcus, Direnişi tamamen bitirmek için yeni stratejiler geliştiren Skynetin bitmek bilmeyen saldırılarına karşı koyabilmek için ortak bir zeminde durmalı, Skynete sızıp düşmanla yüz yüze gelmelidirler.

İndirme Linkleri


Terminator Serisi 1-2-3-4 Türkçe Dublaj MP4

Letitbit Turbobit

Ul.to
Part 1
Part 2


Rar Şifre : www.warezturkey.net


Etiketler: mp4

Kategori: Film indir > Türkçe Dublaj Filmler

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)