WarezTurkey » Program indir » Steganos Safe v14.2.2 Revision 10623

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Steganos Safe v14.2.2 Revision 10623

Ekleyen: teoMan - Tarih: 7-03-2014, 11:45

0
Steganos Safe v14.2.2 Revision 10623

Steganos Safe v14.2.2 Revision 10623 | 26 Mb


Steganos Safe, önemli belgelerinizi, videolarınızı, resimlerinizi şifrelemek için kullanabilceğiniz oldukça kapsamlı programlardan biridir. Program 256-bit AES şifreleme yöntemi ile dosyalarınızı şifreler, bu sayede şifre bilinmediği sürece 3. şahıslar dosyalarınıza erişemez. Hatta şifrenizi unutursanız siz de dosyalarınıza elveda diyebilirsiniz. Program ile bir kasa oluşturduğunuzu içine değerli eşyalarınızı koyduğunuzu düşünebilirsiniz, hatta işleyişi de aynen bu şekilde. Birden fazla sanal kasa oluşturabilirsiniz.

Oluşturulan her sanal kasaya ayrı bir isim, ayrı bir şifre tanımlayabilir, sanal kasalar için boyut belirtebilirsiniz. Program ile ayrıca USB belleklerinize, iPod'unuza, CD ve DVD'lerinize de şifre koyabilirsiniz.

Bilgisayarınızı satmayı düşünüyorsanız ya da sildiğiniz dosyalarınızın geri gelmesinden, kurtarılmasından endişe duyuyorsanız, dosyalarınızı Steganos Shredder yöntemi ile silebilirsiniz. Bu yöntem ile silinen dosyalar geri getirilememektedir.

Kategori: Program indir > Antivirus

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)