WarezTurkey » Program indir » DxO Labs DxO ViewPoint 1.1.1.59 for Adobe Photoshop & Lightroom (MacOSX)

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

DxO Labs DxO ViewPoint 1.1.1.59 for Adobe Photoshop & Lightroom (MacOSX)

Ekleyen: neo32 - Tarih: 29-01-2014, 23:23

0
DxO Labs DxO ViewPoint 1.1.1.59 for Adobe Photoshop & Lightroom (MacOSX)

DxO Labs DxO ViewPoint 1.1.1.59 for Adobe Photoshop & Lightroom (MacOSX) | 187 MB

DxO ViewPoint fotoğraflarınızın kenarlarına çarpık unsurları düzeltmek ve çarpıklığı ve eğik ufuklar ile ilgili sorunları tespit etmek tamamen adanmış ilk yazılım çözümüdür .
DxO ViewPoint fotoğraflarınızınkenarlarına çarpık unsurları düzeltmek ve çarpıklığı ve eğik ufuklar ile ilgili sorunları tespit etmek tamamen adanmışilk yazılım çözümüdür . DxO görüş açısının araçlarınhassas ve kolaylık sayesinde , hızlı ve kolay bir şekilde her zamanki görüntü işleme iş akışı içine DxO Labs'ın özel geometrik düzeltme teknolojisiningücünü bütünleştirerek görüntülerdekonularındoğal oranlarda geri yükleyebilirsiniz .

Sadece tek bir tıklamayla fotoğraflarınızı kenarlarında insanların doğal oranlarda geri yükleyin. DxO ViewPoint otomatik Gergin yüzler ya da bir geniş açı lens ( " ses anamorphosis " olarak bilinen bir fenomen ) ile çekim oluşabilir çarpık vücut şekilleri düzeltir . Özel ekipman adapte DxO Labs , bu özel özellik grup ya da düğün fotoğrafları için özellikle yararlıdır .

DxO ViewPoint Adobe PhotoshopCS3 , CS4 ( 32 & 64 bit) , CS5 ( 32 & 64 bit) , CS6 ( 32 & 64 bit ) ve AdobePhotoshopLightroom 3 ve 4 ile kullanım için optimize edilmiştir .

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)