WarezTurkey » Program indir » Able2Doc Pro v7.0.43.0

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Able2Doc Pro v7.0.43.0

Ekleyen: teoMan - Tarih: 27-01-2014, 19:28

0
Able2Doc Pro v7.0.43.0

Able2Doc Pro v7.0.43.0 | 24 Mb


Able2Doc, taranmış PDF ve XPS metinlerini Word'e dönüştürür. Taranmış ve resim halindeki PDF dosyalarındaki metinleri de kolayca düzenlenebilecek şekilde Worde aktarabilme özelliğine sahiptir.

Özellikler
Able2Doc PDF ve XPS dosyalarını her ortamda açabilen, gösterebilen ve çevirebilen ilk PDF çevirici yazılımdır. XPS (XML Paper Specification) XML Kağıt Belirtimi Microsoftun yeni elektronik kağıt formatıdır. Adobe firmasının PDF formatına karşı çıkardığı rakip formattır.
Taranmış PDF ve XPS görüntülerini düzenleyebilir, Word belgelerine dönüştürebilirsiniz.
PDF ve XPS i Worde dönüştürür ve orjinal PDF belgesindeki kolon/sütun yapısını Wordde de korur.
PDF ve XPS den Worde dönüşümde pek çok seçenek mevcuttur. Kompleks seçeneği PDF ve XPS belgelerindeki paragrafları, metindeki oyuntuları, grafik, tablo ve kolonları muhafaza ederek PDF ve XPS belgesinin orjinalliğini korur. Simple seçeneğinde orjinal metin grafikler hariç aynen Worde aktarılır.
Çevrimin hangi formatta oluşturulmasını kendiniz belirleyebilirsiniz, .RTF formatı desteklenmektedir. PDF ve XPS den RTF formatında dönüşüm yapmak, büyük dosyaların Worde dönüştürülmeye oranla daha hızlı şekilde dönüştürülmesini sağlar.
Etkin ve seçici bir şekilde dönüşüm fırsatı sunar. İstediğiniz alanları seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yerleri gördüğünüz için tüm belgeyi hatta tüm sayfayı dönüştürmenize gerek kalmaz. İsterseniz bir metnin yalnız bir cümlesini bile dönüştürebilirsiniz.
Dönüşümü oldukça hızlı gerçekleştirir.
Dönüştüreceğiniz boyutu kendiniz seçebilirsiniz tüm belgeyi, bazı sayfalarını, bir sayfayı veya sayfanın bir bölümünü seçebilirsiniz.
Ürünün içeriğindeki PDF ve XPS Viewer sayesinde dönüşümünü yapacağınız dosyaları büyüterek veya küçülterek farklı boyutlarda görüntüleyebilirsiniz.
PDF ve XPS leri daha iyi görebilmek için enine döndürerek görüntüleyebilirsiniz
PDF ve XPS sayfalarını mouse ile seçerek, tümünü seç özelliği ile ve sayfa aralığı belirterek seçebilirsiniz.
Resim ve metin dönüşümlerinde tam kontrol. Hem resim hem metin içeren PDF ve XPS leri dönüştürebilmek için mükemmel bir özellik.
Seçtiğiniz yerleri gördüğünüz için tüm belgeyi hatta tüm sayfayı dönüştürmenize gerek kalmaz. İsterseniz bir metnin yalnız bir cümlesini bile dönüştürebilirsiniz
Word belgelerini .doc ve .rtf formatına dönüştürebilirsiniz
İndirme Linkleri


Able2Doc Pro v7.0.43.0

UpLoaded | Letitbit | FreakShare | Turbobit

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)