WarezTurkey » Program indir » eXtreme Movie Manager v8.2.1.0

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

eXtreme Movie Manager v8.2.1.0

Ekleyen: teoMan - Tarih: 19-01-2014, 04:20

0
eXtreme Movie Manager v8.2.1.0

eXtreme Movie Manager v8.2.1.0 | 70 Mb


Filmleri arşivliyorsunuz ancak hangi filmler arşivinizde var ya da yok bilmiyorsunuz. Arşivci arkadaşlar bu durumda CD'leri karıştırır ya da bilgisayarda depolama yapıyorlarsa dosyalar arası gezer durur. eXtreme Movie Manager yazılımı ile filmleri arşivlemeniz çok kolay. Detaylı bir şekilde film bilgilerini girebilir, filmler bilgisayarınızdaysa dosya yollarını göstererek filmi daha önceden atadığınız player ile izleyebilirsiniz.

Film bulmak istediğiniz zaman programı açın ve arama yapın böylece CD karıştırma ya da dosya arama derdinden kurtulun. Film bilgilerini programın sunmuş olduğu veritabanından otomatik olarak çekebilir, izlemiş olduğunuz filmlere izledim şeklinde not düşebilir, puan verebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan filmleri otomatik olarak tarama ve ekleme özelliği mevcuttur. Arşivci arkadaşlarımız ya da filmler ile haşır neşir olan bir çok arkadaşımız için ideal programlardan biridir.

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)