WarezTurkey » Program indir » Active Partition Recovery Enterprise v10.0.2

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Active Partition Recovery Enterprise v10.0.2

Ekleyen: teoMan - Tarih: 16-01-2014, 07:03

0
Active Partition Recovery Enterprise v10.0.2

Active Partition Recovery Enterprise v10.0.2 | 206 Mb


Herhangi bir nedenden dolayı bilgisayarımızda veri kaybı yaşayabiliriz. Bir elektirik kesintisi, disk arızası, virüs gibi birçok neden olabilir ya da yanlışlıkla bir dosyayı sileriz. Active Partition Recovery bu gibi durumlarda dosyalarımızı kurtarabileceğimiz recovery programıdır.

FAT/exFAT/NTFS/HFS+/UFS/Ext2/Ext3/Ext4fs dosya sistemini kullanan IDE, SATA, eSATA, SSD, SCSI, RAID, USB Flash Disk ve hafıza kartlarında yer alan verileri kurtarabilirsiniz. Program Windows 7 & 8, XP & Vista, 2003 & 2008 & 2012 Servers, WinPE sürümleri ile uyumludur.

Programı fiziki bilgisayarların yanı sıra WMWARE ve VirtualPC imajları içinde kullanmak mümkündür. Quick Scan özelliği ile hızlıca arama yapabilir ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu arama türü shift + delete kombinasyonu ile silinen dosyalar için önerilmektedir.

Super Scan özelliği ile daha yavaş ancak daha detaylı arama yapmaktadır. Olası arızalar, biçimlendirme gibi durumlar için bu arama metodu önerilmektedir.

Program tanıtım videosu
İndirme Linkleri


Active Partition Recovery Enterprise v10.0.2

UpLoaded | Letitbit | FreakShare | Turbobit

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir > İşletim Sistemleri

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)