WarezTurkey » Film indir » Türkçe Dublaj Filmler » Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2 - I Know What You Did Last Summer 1-2 1997-1998 BluRay 720p Dual TRENG

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2 - I Know What You Did Last Summer 1-2 1997-1998 BluRay 720p Dual TR\ENG

Ekleyen: loquance - Tarih: 8-01-2014, 21:38

0
Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2  - I Know What You Did Last Summer 1-2 1997-1998 BluRay 720p Dual TRENG

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2 - I Know What You Did Last Summer 1-2 1997-1998 BluRay 720p Dual TR\ENG
Film Adı: Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2
Orjinal Adı: I Know What You Did Last Summer 1-2
Yapım yılı: 1997-1998
Tür: Korku \ Gizem \ Gerilim
Dil: Türkçe - İngilizce
Format: 720p
İmdb Sayfası:1 - 2
İndirebiliceğiniz Siteler: Turbobit ve Letitbit Tek Link
Part Boyutları ve Part Sayısı: 4.38 - 4.36 GB Tek Link


Okul mezuniyetlerini kutladıkları o muhteşem akşam, Julie, Helen, Ray ve Barry için geleceğin neler göstereceğini kimse bilemezdi.

Helen bir güzellik yarışmasını yeni kazanmış ve sonbaharda New York'a giderek ünlü bir film yıldızı olmayı planlamakta, Ray ise aynı şehirde bir yazar olmak için şansını denemeyi düşünmektedir. Barry ve Julie de Boston'a giderek eğitimlerine devam edeceklerdir. Yolları birlikte geçirdikleri uzun yıllardan sonra ayrılacak, belki de bir daha hiç görüşmeyeceklerdir. Ta ki Barry'nin arabası hiçbirinin görmediği bir gölgeye çarparak durmak zorunda kalana dek.

Dördü de çok gençti. Başarılı ve parlak bir geleceğin daha ilk adımındaydılar. Yaşadıkları küçük şehrin göz bebeğiydiler. Bu kötü bir başlangıçtı ve olmamalıydı. Yerde yatan bedende hayat belirtisi yoktu. Bunu bilen onlardan başka hiç kimse yoktu. Hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir karar vererek onları bekleyen skandallardan ve karanlık günlerden kurtulmayı planladılar. Cesedi yok edecek ve bundan hiç kimseye söz etmeyeceklerdi. Bu beladan böylece kurtulacaklarını zannetmekte, fakat yanılmaktadırlar.

Dört arkadaş bu sırrı mezara kadar saklayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Bu soğukkanlı cinayet sonsuza kadar saklı kalacaktır.

Aradan tam bir yıl geçer. Biri onları ve yaptıklarını takip etmektedir. Her birine içinde birçok kimseye anlamsız gelecek fakat onlar için çok şey ifade eden birer mektup gelir. Bunları gönderen her kimse, onların geçen yaz ne yaptıklarını çok iyi bilmektedir.Geçen yaz arkadaşları öldürülen Julie artık aynı kişi değildir. Balıkçının öldürülmesi için oynadığı oyun yüzünden çektiği vicdan azabı, derslerindeki başarısını düşürmüş, erkek arkadaşıyla aralarının da bozulmaya başlamasına neden olmaktadır. En iyi arkadaşı Karla, dört kişilik Bahama seyahati düşünerek birlikte bu nefis tatili geçirmek üzere yola çıkarlar. Ancak bu küçük grubun bir tatil geçirmek üzere gittikleri yer, hayatlarını kurtarmak için korkunç cinayetler ve korku dolu bir kaçışa dönüşür
.

İndirme Linkleri


Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1-2  - I Know What You Did Last Summer 1-2 1997-1998 BluRay 720p Dual TRENG

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum

Letitbit Tek Link Turbobit Tek Link

Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum

Letitbit Tek Link Turbobit Tek Link


Rar Şifre : www.warezturkey.net


Etiketler: 720p

Kategori: Türkçe Dublaj Filmler > Altyazılı Filmler

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)