WarezTurkey » Program indir » Debut Video Capture Software Pro v1.88

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Debut Video Capture Software Pro v1.88

Ekleyen: teoMan - Tarih: 28-12-2013, 03:53

1
Debut Video Capture Software Pro v1.88

Debut Video Capture Software Pro v1.88 | 7 Mb


Debut Video Capture Software, PC'nize bağlayacağınız tüm kaynaklardan video yakalamanıza olanak sağlar. Masaüstü görüntüsünün yanısıra hem bilgisayarınıza takılı kameranın hem de ağa bağlı kameraların gördüğü alanı kayıt altına alabilirsiniz. Basit arayüzü ve küçük boyutu ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulamada kayıt sonrasında watermark özelliği sayesinde videonun üzerine metin ve logo yerleştirmeniz de mümkün.

Bilgisayarınızda yaptığınız çalışmaları, anlatımları ve oyunlardaki görüntüleri video olarak kaydedip kolaylıkla paylaşabilir, webcam gibi harici kamera görüntülerini kayıt altına alarak güvenlik kamerası işlevi katabilirsiniz.

AVI, WMV, FLV, MPG, 3GP, MP4, MOV, ASF, DV gibi birçok formatta kayıt yapabilen Debut Video Capture Software aynı zamanda iPod, PSP, iPhone, Xbox360, Playstation 3 gibi konsol ve mobil uygulamalarla uyumlu formatları da destekler. Uygulamanın diğer bir özelliği de özelleştirilebilir kısayol tuşları ve özellikle masaüstü görüntü kayıtlarında işinizi kolaylaştıran imleç (mouse) vurgu seçeneğidir.

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 11 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
21 Şubat 2014 17:45

Umut_Peker

  • Üye Grubu: Üye
 
Keygeni kullanarak aktif yapamadım.Activate online dıye bır secenek var oda bir siteye baglanıyor.Bu işi nasıl yaparız?

Cevap: Bir sorun görünmüyor, programı açın, üstten "File > Register Software"a tıklayıp keygen ile oluşturduğunuz keyi yazın..


Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)