WarezTurkey » Antivirus » Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.26.0

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.26.0

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 24-02-2021, 20:49

0
Kaspersky Virus Removal Tool 15.0.26.0

Kaspersky Virus Removal Tool indir


Kaspersky firması tarafından geliştirilen ve sunulan ücretsiz virüs temizleme aracıdır. Herhangi bir kurulum yapmadan bilgisayarınızı tarayabilir, varsa virüs gibi zararlıları temizleyebilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve çalıştırın. Her şeyden önce bu yazılım gerçek zamanlı koruma sağlamaz. Adaware, malware, riskware türü zararlıları tespit eder ve silmenizi sağlar. Kullanımı oldukça basittir.

Nasıl Kullanabilirsiniz?
1 - Aşağıda direkt linki bulacaksınız. Bu link dinamiktir, yani ben konuyu güncellemiyor olsam dahi siz her daim güncel sürümü indiriyor olacaksınız. Bu linkten dosyayı indirin.
2 - İndirmiş olduğunuz dosyaya çift tıklayın ve sözleşmeyi onaylayın.3 - Change Parameters kısmından taramak istediğiniz yerleri seçin ve Start Scan tuşuna basın. Bilgisayarınızın donanım yapısına göre tarama süresi uzun olabilir. Sabırla bekleyin.

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüme güncellendi

İndirme Linkleri


Kategori: Antivirus

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)