WarezTurkey » Program indir » PDF Annotator v4.0.0.411 Full

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

PDF Annotator v4.0.0.411 Full

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 24-10-2013, 16:01

0
PDF Annotator v4.0.0.411 Full

PDF Annotator v4.0.0.411 Full | 25.57 Mb


PDF Annotator, pdf dosyaları üzerinde fare kullanarak veya tablet pc kalemi kullanarak not, notlar, vurgu, resim ekleme vb. işlemler yapabileceğiniz bir programdır. Bu şekilde PDF dosyalarını yazabilir veya paylaşabilirsiniz.

E-posta ile gelen PDF formatında olan formaları kolayca doldurabilir, PDF dosyaları üzerinde vurgu yapmak istediğiniz alanları işaretleyebilir, yazı, resim vb. içerik ekleyebilir, çıktısını alabilir, mail olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca mevcut pdf sayfalarına yorum katmak için yeni sayfalarda ekleyebilirsiniz.

Program Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve Windows 2000 işletim sistemlerini destekler. Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, Tablet PC'lerde kullanmak mümkündür.
İndirme Linkleri


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)