» » Comfy Partition Recovery 2.8

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Comfy Partition Recovery 2.8

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 2-04-2018, 01:52

0
Comfy Partition Recovery 2.8

Comfy Partition Recovery Full indir


Veri depoladığımız cihazlar kimi zaman arıza verebilir bu durumda verilerimize ulaşamayız. Örnek olarak elektrik kesilmesi sonrası sabit diskimiz zarar görebilir veya oluşan boot sector sonucu bazı verilere ulaşmak yine mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda Comfy Partition Recovery çözüm üretmektedir. Comfy Partition Recovery veri kurtarma programıdır.

Sabit disk, harici disk, hafıza kartları, tabletler özetle bilgisayarımıza harici olarak bağlayıp tarama yaptırabileceğimiz cihazlardan veri kurtarması yapabilmektedir. Veri zarar görmüş olabilir, yanlışlıkla silinmiş olabilir, format atılmış olabilir. Eğer veri tamamen zarar görmediyse yapılacak tarama sonunda veriye ulaşmak mümkün olacaktır.

Program veri kurtarmak için tüm güvenlik gereksinimlerini karşılar. Verileri kurtarmak için yapılan taramada disk üzerine herhangi bir veri yazmaz. Bu sayede kurtarmak istediğimiz veri zarar görmemiş olur. Hasarlı veya bozuk disklerde mümkün olduğunca düşük okuma yapmak gerekmektedir bu nedenle program hasarlı bölgenin sanal kopyasını oluşturarak kurtarma işlemine devam etmektedir. Resim, video, belge vb. verilerinizi program ile kurtarabilirsiniz.

Comfy Partition Recovery 2.8


Uyumlu Sistemler
10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2003 / 2000 / NT

Dosya Boyutu : 14 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Keygen

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüm eklendi

İndirme Linkleri


Comfy Partition Recovery 2.8

turbobit | uploaded | uptobox | zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.