» » Adobe InDesign CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Adobe InDesign CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 22-11-2012, 19:06

4
Adobe InDesign CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir

Adobe InDesign CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir


Adobe® InDesign® CS6 yazılımı, tasarım ve tipografi üzerinde piksel kalitesinde kontrol sağlamanıza olanak sunan çok yönlü bir masaüstü yayıncılık yazılımıdır. Baskı, tablet aygıtlar ve diğer ekranlar için şık ve ilgi çekici sayfalar oluşturun. Mizanpajları kolaylıkla uyarlayarak çeşitli sayfa boyutları, yönler veya aygıtlarda mükemmel görünmelerini sağlayın.

Yeni Özellikler

Akışkan Mizanpaj
Bir mizanpajın çeşitli aygıtlara ve baskı gereksinimlerine yönelik farklı versiyonlarını tek bir InDesign dosyası halinde oluşturun ve tasarlayın.

Alternatif Mizanpaj
Bir mizanpajın çeşitli aygıtlara ve baskı gereksinimlerine yönelik farklı versiyonlarını tek bir InDesign dosyası halinde oluşturun ve tasarlayın.

Bağlı içerik
İçeriği InDesign belgeleri içinde veya tüm belgeler arasında birbirine bağlayarak ana metin veya nesne üzerinde yapılan değişikliklerin (etkileşim de dahil) bağlı olan tüm yardımcı nesneler üzerinde de otomatik olarak uygulanmasını sağlayın.

İçerik Toplayıcı araçları
İçerik Toplayıcı aracını kullanarak mevcut bir mizanpajdan metin ve nesneler alın. Yeni bir mizanpajda, İçerik Yerleştirici aracından yararlanarak öğeleri görünmelerini istediğiniz sırayla ekleyin.

InDesign'da PDF formları
Form alanlarını PDF olarak dışa aktarmadan önce doğrudan InDesign'ın içinden oluşturun. Ayrıca Makaleler panelini kullanarak InDesign'da bir sekme düzeni de oluşturabilirsiniz.

Orta Doğu dil desteği
InDesign Orta Doğu sürümünü doğrudan Adobe'den satın alıp güncelleyerek gelişmiş fonksiyonlardan yararlanın ve küresel kullanıma yönelik belgeleri daha kolay yerelleştirin.

Sayfalar paneli geliştirmeleri
Farklı mizanpajları Sayfalar panelinde görüntüleyerek içeriği daha verimli biçimde düzenleyin.

Pencere bölme
İki mizanpajı aynı belge içinde yan yana görüntüleyerek mizanpajların görünümlerini karşılaştırın ve aralarında tutarlılık sağlayın.

En son kullanılan fontlar
Sık kullandığınız fontlara erişin. En son kullanılan fontlar, font listesinin üst kısmında görüntülenir.

Kalıcı metin çerçevesine sığdırma seçenekleri
Basit parametreleri temel alarak ek metne göre genişleyen çerçeveler oluşturun. Çerçeveleri başlıklara, belirtme çizgilerine ya da diğer değişken içeriklere göre otomatik olarak genişletin veya daraltın.

Gri tonlamalı önizleme
Mizanpajlarınızı gri tonlamada önizleyin ve siyah-beyaz bir aygıtta görüntülendiğinde ya da siyah-beyaz bir yazıcıda yazdırıldığında nasıl görüneceklerini görün.

Gri tonlamalı PDF olarak dışa aktarma
PDF belgelerinizi doğrudan Yazdır iletişim kutusunu kullanarak gri tonlamalı olarak dışa aktarın.

Temel nesne hizalama
Seçili öğeleri belirlediğiniz temel bir nesneye göre hizalayın.

Hunspell sözlük geliştirmeleri
100'den fazla açık kaynaklı sözlüğe erişin.

IDML desteği
Mizanpajınızı Farklı Kaydet menüsünden IDML formatında kaydederek InDesign'ın önceki sürümlerinde kullanın.

Karmaşık hesaplamalar
Karmaşık hesaplamalar özelliğini kullanarak değerleri panellerde ve iletişim kutularında hesaplayın (örneğin, 12.5p/2x3).

Geliştirilmiş bölme ve yayma desteği
Satırların sütunları yayan ve bölen paragraflarda bir arada kalmasını sağlayın.

Sayfalar halinde dışa aktarılan etkileşimli PDF
Etkileşimli bir PDF dosyasını forma yerine sayfalar halinde dışa aktarın.

PNG olarak dışa aktarma
InDesign belgenizi web'de kullanmak üzere kayıpsız bir format olan PNG olarak dışa aktarın. Belgenin tamamını, bir bölümünü ya da içerdiği öğeleri ayrı ayrı dışa aktarabilirsiniz.

Bağlı nesneler için geliştirilmiş yakınlaştırma
Bağlantılar panelini kullanarak bağlı bir nesneyi yakınlaştırın ve daha net bir şekilde değerlendirin.

Uzantı ayarı yönetimi
Uzantı gruplarını, geçerli iş akışınıza bağlı olarak etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

Hint dili desteği
InDesign Uluslararası İngilizce sürümünde bulunan kompozisyon motoru World-Ready Composer'ı kullanarak Hindu, Punjabi ve diğer Hint dillerinde‡ ve Arapça ile İbranice gibi karmaşık komut dosyası dillerinde çalışın.§

Etkileşimli HTML
InDesign'da hazırladığınız mizanpajlara Google Maps ve Adobe Edge™ yazılımıyla oluşturulmuş etkileşimli HTML içerikleri ekleyin. Adobe Digital Publishing Suite için HTML, EPUB3 ya da .folio olarak dışa aktarırken etkileşim özellikleri korunur*.

Bağlı metinde stil eşleme
Bağlı metindeki içerik stilinin nasıl eşlendiğini denetleyin. Ana ve yardımcı metin için farklı metin stilleri belirleyin.

Dijital yayınlar için Canlı Ön Kontrol
EPUB ve Adobe Digital Publishing Suite* ön kontrol profillerini kullanarak dijital yayınların ön kontrolünü yapın. Dosyaları dışa aktarmadan önce sorunları Canlı Ön Kontrol özelliğini kullanarak saptayıp giderin.

Geliştirilmiş paket desteği
Teslim edilecek InDesign projelerini, kaplamalar gibi işlevleri de içeren Adobe Digital Publishing Suite* iş akışlarında bir araya toplayın. Paket kapsamına bir IDML dosyası da ekleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri
Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
Microsoft® Windows® XP Service Pack 3 veya Windows 7
1 GB RAM (2 GB önerilir)
Yükleme için 1,6 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ve 16 bit ekran kartı
İndirme Linkleri


Adobe InDesign CS6 Full - Türkçe - İngilizce Tek Link indir
:: Türkçe Sürüm ::
turbobit | letitbit | uploaded | freakshare | netload:: İngilizce Sürüm ::
turbobit | letitbit | uploaded | freakshare | netload


Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir > Grafik Dizayn

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmiyor. Üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
 • 2 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
15 Nisan 2014 00:34

GeXCeR

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Üye
 
iyi ki varsınız teşekkürler. indesign görsel video derslerini bulabilmek mümkün mü acaba


Cevap : Eski bir sürüm olsada şu var;
https://www.warezturkey.org/gorselegitim/9491-ad...link-indir.html

mantık aynıdır.

<
 • 1 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
29 Ocak 2013 19:38

ihsand

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Üye
 
Merhaba arkadaşlar ben İngilizce sürümünü indirmiştim ama şimdi Türkçe olmasını istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?Tamamen indirmeden sadece dil dosyasını indirebileceğim bir link var mı?


Cevap : Adobe ayrı olarak dil dosyası sunmuyor.

<
 • 6414 Yorumu var
 • 8266 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
28 Kasım 2012 20:21

Supremacy

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Yönetici
 
traxville,
Merhabalar,
öncelik ile programları tamamen kaldırın ve trial olarak kurup çalıştırmayı deneyin.
Varsa antivirüs programı kapatıp deneyin.
Windows 7 vista kullanıyorsanız program exesine sağ klik yapıp yönetici olarak çalıştır diyin.

Gibi aklıma gelenler.

--------------------

<
 • 3 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
28 Kasım 2012 16:34

traxville

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Üye
 
Merhaba arkadaşlar. Ben programı indirdim, anlatıldığı gibi kurdum, dll dosyasını yapıştırdım. Fakat programa tıklıyorum hiçbir şey olmuyor. Ne program açılıyor, ne de bir hata ya da uyarı veriyor. Bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım? Aynı sıkıntıyı Adobe InCopy CS6 programında da yaşıyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar.

Yorum eklemeden önce bilmeniz gerekenler
 • Burayı okumadan yorum YAPMAYINIZ. Yorumlar onaya tabi tutulmaktadır.
 • Warezturkey'in misyonu sadece dosya paylaşmaktır. Bu bağlamda içerikler için destek, video, eğitmenlik misyonu üstlenmez ve bunları vaat etmez. Kısaca kimse size yardımcı olmak zorunda değildir.
 • Gönülülük esası işler. Ya kuramadım video çeker misiniz ? Resimli anlatır mısınız ? Binlerce ve sürekli değişen içeriğin hangisine video çekeceksiniz ? Ki sitemizin amacı bu değil zaten. Makul olalım.
 • Gönülülük esasında rica, nezaket çok önemlidir (Siz ne olursa olsun nezaket gösterin, site yöneticileri sizi baş üstünde tutar aksi olursa atış serbest). Bir sorun yaşıyorsanız işletim sisteminizi, yaşadığınız sorunu detaylıca yazın. Mutlaka ekran görüntüsü paylaşın. Bildiğimiz konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Detay diyince adınızı, soyadınızı istemiyoruz. Sorun ne ise onla alaklı detay çok önemlidir.
 • Sadece soru veya sorunlarda yorumlarda boy göstermeyin. Bildiğiniz konularda yorumlarınız ile diğer insanlara katkı sağlayın, bilgi paylaştıkça çoğalır.
 • Bize şuraya yükleyin, buraya yükleyin demeyin. Her sitenin bir yayın politikası vardır. Buna lütfen saygı gösterin. Lütfen link isteğinde bulunmayın. Sadece dosya paylaşım sitelerinden link veren veya torrent ile alakası olmayan sitelerden torrent istemeyin. Bunlar farklı teknolojiler.
 • Warezturkey'in kullandığı ana host turbobit'tir (5sene). Harici hostlar alternatif olarak verilmekte. Turbobit harici link yenilemesi yapılmamaktadır. (Çünkü alternatifler ya çabuk patlıyor, ya dosyayı kısa sürede siliyor hangi birine koşacan ?)
 • Warezturkey özellikle crackli vb. paylaşımlarda katı bir filtre uygulamaktadır. Kaba tabiri ile otu, suyu eklememektedir, güvenmediği içeriği bizzat test etmektedir. Ancak her daim kendi antivirüs uygulamanız ile taramayı, kendi filtrenizi uygulamayı unutmayın. Elbette crackler, keygenler vb. şeyler için sahte alarmlar söz konusu bu zamanla öğrenilecek bir durumdur. Yani her uyarı zararlı anlamına gelmeyebilir.
 • Dosyaların Winrar şifresi : www.warezturkey.net şeklinde olup indirme linklerinin altında yazar.

Yorum Ekle

Adınız: *
E-Mail Adresiniz (Zorunlu değil):
Yorumunuz: *
 • super1turkiyesopakahkaha
  oyunsuperwinkwinked
  smileambelayfeel
  fellowlaughinglollove
  norecourserequestsad
  tonguewassatcryingwhat
  bullyangryalkisuyku
  muzik1numarasinirarkadas
  arkadas2rep
Soru:
Türkiye'nin başkenti hangi şehirdir ?
Cevap:*
* ile işaretlenen alanları doldurmak mecburidir.