WarezTurkey » Program indir » DVBViewer 6.1.6.1 Multilingual

Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

DVBViewer 6.1.6.1 Multilingual

Ekleyen: Supremacy - Tarih: 3-07-2020, 05:41

0
DVBViewer 6.1.6.1 Multilingual

DVBViewer Full indir


Tv kartınız (analog/dijital) ile birlikte kullanabileceğiniz video izleme yazılımıdır. Kanal listeleri oluşturabilir, kanalları düzenleyebilir, izlemiş olduğunuz videoları kayıt edebilir, ekran görüntüleri alabilirsiniz. Codec ve eklenti (plugin) desteği bulunmaktadır. Gelişmiş kanal düzenleme, CD, DVD veya sabit diskinizdeki müzik ve videoları da oynatabilme, basit veya gelişmiş ayarlar yapabilme gibi opsiyonlar sunuyor. DVB Viewer, WinLirc destekli çok sayıda kumandayla çalışabiliyor.

Video kayıtlarını .mpg, .m2p, .ts, ses kayıtlarını .mp2, .ac3 formatlarında yapabilmektedir. Tema değiştirme, çoklu dil desteği (Almanca, ingilizce vb. Türkçe yok), video yayınları izleme veya radyo yayınlarını dinleyebilme, kayıt planlayabilme, rss akışlarını okuyabilme, hava durumu görüntüleyebilme, epg desteği gibi gerek duyacağınız tüm özellikleri içermektedir. Farklı markaların cihazlarını destekler.Dosya Boyutu : 10 Mb
Aktivasyon Yöntemi : Crack

Konu Supremacy tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: Yeni sürüme güncellendi

İndirme Linkleri


DVBViewer 6.1.6.1 Multilingual

Turbobit - 10,97 Mb | Uploaded | Zippyshare

Rar Şifre : www.warezturkey.net


Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Ziyaretçi grubunun yorum yapmasına izin verilmemektedir. (Yorum sistemi kapalı ve bunun için mail atmayınız.)