» » Maxthon v3.3.2.1000 Türkçe

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Maxthon v3.3.2.1000 Türkçe

Ekleyen: teoMan - Tarih: 22-12-2011, 13:58

1
Maxthon v3.3.2.1000 Türkçe

Maxthon v3.3.2.1000 Türkçe | 23.75 Mb


Maxthon, yüksek derecede özelleştirilebilir arabirime sahip, güçlü, sekmeli bir tarayıcıdır. Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur. Yani IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama bir çok verimli ilave özellik ile birlikte.

Özellikleri:
 • Sekmeli Tarama Arabirimi
 • Fare Hareketleri
 • Süper Sürükle-Bırak
 • Gizlilik Koruması
 • Reklam Avcısı
 • RSS Okuyucusu
 • IE Uzantı Desteği
 • Harici Yardımcı Program Çubuğu
 • Kaplama
 • Ve Keşfedilecek Çok Daha Fazlası...

  Sekmeli Tarayıcı Arabirimi
  Maxthon'un güçlü sekmeli arabirimi görev çubuğunuzda yer kaplamadan size en iyi tarayıcı deneyimini verecek. Tüm web sayfaları Maxthon'un ana penceresi içinde düzenlenir. Çoklu web sayfaları kolay gezinti için sekmeler tarafından gösterilir.

  Fare Hareketleri
  Tarayıcınızı yalnızca farenizle kumanda edin! Fare Hareketleri tarayıcılar arasında diğer bir devrimsel buluştur. 'Fare Hareketleri' etkinleştirilmesiyle, farenizi Maxthon'u kolayca kumanda etmek için kullanabilirsiniz ve bazı insanlar fareleri ile kullanırken sanki KongFu oynuyorlarmış gibi hissettiklerini söylüyorlar.

  Süper Sürükle-Bırak
  Maxthon tarayıcınıza hız katacak diğer bir devrimsel teknolojiyi sunar: 'Süper Sürükle-Bırak'. Süper Sürükle-Bırak etkinleştirilmesiyle, sayfadaki bağlantıyı basitçe sürükleyip bırakarak yeni bağlantları açabilirsiniz. Aynı zamanda varsayılan arama motoru ile aramak için sectiğiniz kelimeyi sürükleyip bırakabilirsiniz veya bağlantıyı yeni sekmede açabilir ya da CTRL'ye basılı tutulduğunda seçili içeriği kaydedebilirsiniz.

  Sık Kullanılanlar Çubuğu
  Maxthon "Bağlantılar"ınıza veya diğer klasörlerdeki sık kullanılanlarınıza en iyi erişim için özelleştirilebilir sık kullanılanlar çubuğu sağlar. Tüm sık kullanılanları klasör içerisine açabilirsiniz. Aynı zamanda sık kullanılanlar yan çubuğunda sık kullanılanları "Daha Sık Kullanılanlar" olarak ayarlamak için seçeneğiniz vardır ve Maxthon başlatıldığında açılabilir. Hatta daha fazla seçenek sağ tıklandığında açılan menü de mevcuttur.

  Reklam Avcısı
  Açılır pencere, flash, imaj, gezinen reklamlar... İşte cözümü: Reklam Avcısı. Reklam Avcısı, tüm reklam çeşitlerini engellemek için zeki işlevlerden meydana gelir. Açılır pencere reklamlarını engellemek için "Otomatik Süzgeç" kullanabilir veya daha hatasız ve özelleştirilmiş engelleme için "Süzgeç Listesi"ni düzenleyebilirsiniz.

  IE Uzantı Desteği
  IE'den başka üçüncü parti tarayıcılara Google Çubuğu ve diğer IE Araç Çubuğu kurulabilir ya da kullanılabilir mi? Google bile size HAYIR diyecektir, fakat biz EVET diyebiliriz. Aslında sadece Google Çubuğu desteklenmez. Maxthon aynı zamanda bir çok diğer IE eklentisi ve FlashGet Çubuğu, vs. gibi araç cubuğu destekleyebilir.

  Harici Yardımcı Uygulamalar Çubuğu
  Maxthon ile diğer programları dışarıdan çalıştırmak zorunda değilsiniz. Yalnızca Yardımcı Uygulamalar Çubuğu'na eklemeniz ve tek tıklamayla çalıştırmanız yeterli. Hepsinin Maxthon ile otomatik olarak başlatılmasını ve kapatılmasını bile ayarlayabilirsiniz.

  Gizlilik Koruması
  Gizliliğiniz bizim için önemli. Maxthon ile tüm tarama bilgilerinizi kolayca ve hatta otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Tarayıcı geçmişi, çerezler, önbellek vs. gibi gizli bilgilerinizi tek tıklama ile temizleyebilirsiniz. Dahası, Maxthon'u kapanırken otomatik olarak tüm tarama bilgilerinizi temizlemesi için bile düzenleyebilirsiniz.

  Kaplamalar
  Maxthon tarayıcı pencerenizin görünüşünü değiştirmek için esnek kaplamaları destekler. Kaplamalar ile Maxthon'un simgelerini, renklerini ve zeminini değiştirebilirsiniz. Eğer isterseniz, aynı zamanda Windows doğal kaplamasını etkinleştirmek için etkisizleştirebilirsiniz. Şimdiden Maxthon için oluşturulmuş 300+ kaplama var ve fazlası da yolda.

  Eklentiler
  Eklentiler ile Maxthon'un işlevselliğini daha da geliştirebilirsiniz. IE eklentilerinin dışında, Maxthon daha güçlü kendi yan çubuğu ve araç çubuğu eklentilerini bile destekler. Şimdiden Maxthon için oluşturulmuş 400+ eklenti var ve fazlası da yolda.

  Uyumluluk & Kaynaklarda Düşük Kullanım
  Maxthon IE'ye sürekli sahip olacağınız tam bir IE uyumluluğuna sahiptir. Maxthon çok az kaynak kullanır, bunun sonucunda IE ile karşılaştırıldığında aynı miktarda sayfa açılması, ortalama %65 daha az RAM kullandığını gösterir.

  Ayrıca Maxthon'un size sunabileceği, sayfa yakınlaştırma, basit toplayıcı, web hizmetleri, parola korumalı sekme, URL kod adları ve diğer bir çoğu gibi daha çok özelliği vardır. Tüm hepsi Maxthon ile internette sörf yaparken verimli çalışır.
 • Kategori: Program indir

  Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
  Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
  <
  • 24 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
  22 Aralık 2011 15:25

  Toros

  • Üye Grubu: Üye
   
  Teşekkürler.
  Kullanıyorum çok memnunum

  Bilgi
  Yorum sistemi kapalı.