» » TuneUp Utilities 2012 v12.0.2160.13

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

TuneUp Utilities 2012 v12.0.2160.13

Ekleyen: teoMan - Tarih: 15-12-2011, 04:18

2
TuneUp Utilities 2012 v12.0.2160.13

TuneUp Utilities 2012 v12.0.2160.13 | 36.27 Mb


TuneUp Utilities, bir performans ayarlama programıdır. Kişisel bilgisayarınızı en yüksek seviyede performansa kavuşturmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. Program sayesinde ileri düzeyde bilgisayar bilmenize gerek kalmadan sisteminizi çok daha verimli kullanabiliyorsunuz. Windows'unuza rahat bir nefes aldırmak için, webde hızınızı artırmak, geri dönüşüm kutusunu rahatlıkla temizleyebilmek için kullanabileceğiniz faydalı bir program.

Program genelde donanımsal olarak geride kalan bilgisayarlar için uygundur. Mesela ekran kartınız sisteminizin grafiksel isteklerine cevap veremiyorsa bu programı kullanarak o grafikleri ekran kartınıza göre ayarlayabilirsiniz. İçerisindeki Disk Cleaner ve Registry Cleaner gibi ek araçlar sayesinde bilgisayarınızın diskini ve kayıt defterini düzenleyebilir ve temizleyebilirsiniz. En çok fayda sağlayan da bunlardır.

# TuneUp Disk Doctor :Bu modül sayesinde sisteminizi otomatik olarak hatalara karşı tarayabilir ve hataları otomatik olarak düzeltebilirsiniz.
# TuneUp Disk Space Explorer : Sisteminizdeki dosyaların türlerini ve hangi türlerin ne kadar yer kapladığını istatistiksel olarak görebilirsiniz.

Sisteminizde kurulu olan programları ve eklentileri kaldıramıyorsanız içerisindeki Uninstall Manager özelliği sayesinde bu sorunu da halledebilirsiniz.

Program sayesinde Windows tamamen sizin kontrolünüzde çalışıyor. StartUp Manager eklentisi sayesinde Windows açılırken çalışması gereken programları ayarlayabilirsiniz. Eğer Windows hakkında geniş bir bilgiye sahipseniz kayıt defterini de bu program sayesinde düzenleyebilirsiniz.

Eğer bunların hepsiyle tek tek uğraşmak istemiyorsanız programı açtığınızda bütün işlemleri devreye sokan 1-Click özelliği bulunmakta. Bu özellik sayesinde yukarıda sayılan işlemleri program bir seferde yapabilir.

Özellikler:
. Windows'un masaüstünü tamamen kontrol altına alabilirsiniz
. Gereksiz dosyalardan ve kısayollardan tamamen kurtulabilirsiniz
. İçerisindeki araçlar sayesinde sisteminizi gözle görülür şekilde hızlandırabilirsiniz
. İnternet bağlantınızı istediğiniz gibi yapılandırabilir ve hızlandırabilirsiniz
. Kayıt defterini düzenleyebilirsiniz
. Geçici hafızayı (RAM) temizleterek daha fazla işlem yaptırabilirsiniz
. Sisteminizin donanımsal ve yazılımsal bilgilerine ayrıntılı bir şekilde ulaşabilirsiniz
. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirebilirsiniz
. Güvenliğinizi tehlikeye sokacak tüm bilgileri sisteminizden kaldırabilirsiniz
. Dosya sistemindeki hataları otomatik giderebilme
. DoD 5220.22-M ve Gutmann metodları ile Güvenli silme özelliği

Kategori: Program indir > İşletim Sistemleri

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve üye olmanın ek bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
  • 1 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
5 Ocak 2012 11:52

dywlkr

  • Üye Grubu: Üye
 
tune update ı firewall a tanıttıysam da güncelleme yapamadım. host dosyasına eklediğimiz satırdan kaynaklanıyor olabilir mi?

Cevap : Güncelleme yaparsanız programı full kullanamayabilirsiniz, evet hosts dosyasına eklediğiniz adresler nedeni ile güncelleme yapamıyorsunuz.

<
  • 9 Yorumu var
  • 0 Konusu var
  • Beğendim
  • 0
19 Aralık 2011 08:24

klasci

  • Üye Grubu: Üye
 
teşekürler muazam bir program herkese tavsiye ederim

Bilgi
Yorum sistemi kapalı.