» » ESET NOD32 Antivirus Business Edition v4.2.71.3 (32Bit/64Bit)

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

ESET NOD32 Antivirus Business Edition v4.2.71.3 (32Bit/64Bit)

Ekleyen: teoMan - Tarih: 26-01-2011, 14:46

1
ESET NOD32 Antivirus Business Edition v4.2.71.3 (32Bit/64Bit)

ESET NOD32 Antivirus Business Edition v4.2.71.3 (32Bit/64Bit) | 88.21 Mb | İngilizce versiyonudur


ESET NOD32 Antivirus'ün kurumsal sürümü beş ila binlerce kullanıcısı olan firmalara uyum sağlayabilen inanılmaz derecede ölçeklendirilebilir bir çözümdür. ESET NOD32 Antivirus özelliklerinin tümünü kapsar ve ek olarak büyüyen tüm işletmeler için başka faydalar ve kolaylıklar da sağlar.

Yeni özellikler
Daha Akıllı Tarama: Tehditler her zaman beklediğiniz şekilde gerçekleşmeyebilir. ESET NOD32 Antivirus HTPS VE POP3S gibi şifrelenmiş protokolleri de inceler ve sıkıştırılmış dosyaları akıllıca tarayarak diğer ürünlerin tespit edemediği tehditleri yakalar. ESET'in Akıllı Optimizasyon özelliği dosyalarınızı hiç olmadığı kadar hızlı tarar.
Temiz ve Güvenli E-Posta: Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail, Windows Mail, ve diğer POP3/IMAP istemciler için E-Posta taraması postalarınızın virüs ve diğer tehditlerden korunmasını sağlar.
Çıkarılabilir Ortam Güvenliği: Tehditler bilgisayarınıza USB parmak bellekler gibi çıkarılabilir ortamlardan girebilirler. ESET NOD32 Antivirus kendiliğinden çalışan ortamları erişimde ve isteğe bağlı olarak tarayabilmenin yanı sıra içerisindeki autorun.inf ve ilgili dosyaları takıldığı anda tarar. Tecrübeli kullanıcılar tarama seviyeleri ile ilgili değişiklik yapabilirler.
Sistem Araçları: ESET SysInspector ve ESET SysRescue sistem işlevlerini derinlemesine analiz edip gizli tehditleri bulmanıza ve boot edilebilir temizleme CD/DVD veya USB’si oluşturarak virüs bulaşmış bir bilgisayarı kurtarmanıza yardımcı olurlar.
Kendini Koruma: ESET NOD32 Antivirus zararlı yazılımların dosyalarını bozmasını ve korumayı devre dışı bırakmasını önleyici bir teknoloji ile donatılmıştır, böylece sisteminizin sürekli olarak korunduğundan emin olabilirsiniz.
Kullanım Yenilikleri: ESET NOD32 Antivirus, hız, güvenlik ve kullanım açısından sayısız yenilik içerir.
o Enerjiyi yudumlayan pil modu güvenlikten ödün vermeden dizüstü bilgisayarlarınızın pil ömrünü arttırır.
o Gelişmiş Koruma Durumu ekranı size tespit edilen tehditler hakkında bilgi verir
o Bilgilendirme pop-upları oyun, video ya da sunum gibi tam ekran uygulamalar çalıştığında gösterilmez.
o Parola koruması ESET NOD32 Antivirus’ün yabancılar tarafından kaldırılmasını engeller.
o Yeni ara yüz ve klavye kısa yolları görme engelli kullanıcılar için kolaylık sağlar.

Yönetim Konsolu | Antivirus | Antispyware
Güçlü yönetim araçları, son kullanıcılar için kolay kullanım, teknoloji harikası proaktif tespit yeteneği gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran ESET NOD32 Antivirus işletmenizin en değerli verilerini korurken bilgisayar sistemlerinizi de geliştirir. ESET NOD32 Antivirus kullanım kolaylığı açısından zaten takdir edilen bir ürün. Şimdi ise kullanımı daha da kolay ki bu da bilgi işlem departmanınızın iş yükünü hafifletiyor. ESET NOD32 Antivirus Business Edition yukarıda anlatılan özelliklerin tümüne sahip fakat büyümekte olan tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu başka özellikleri de var.

Ek Özellikler:
Karmaşık Sistem İhtiyaçlarını Destekler: ESET NOD32 Antivirus gelişmiş günlük ve raporlamanın yanı sıra çıkarılabilir aygıt kontrolü ve taraması, Cisco Network Admission Control (NAC) uyumluluğu gibi ek özellikler içerir.
Host-based Intrusion Prevention System (HIPS): İşletim Sisteminize karşı izinsiz gerçekleştirilen saldırılar gelişmiş davranış analizi ve sistem hizmetlerini, registry kayıtlarını, dosyaları inceleyen bir ağ filtresi yardımı ile aktif olarak engellenir. HIPS sisteminizi ağınızın çevresel güvenliğini aşmayı başarabilen modern tehditlere karşı korur.
Yönetim Kolaylığı: ESET Remote Administrator tüm ağınızı tek bir pencereden kontrol edip yönetebilmenizi sağlar.—binlerce bilgisayarı destekler. Bu ekrandan, kurulumlar, güncellemeler, alarmlar ve diğer görevler yönetilebilir. Ağınızı etkili bir şekilde yönetebilmeniz için yeni konsol Active Directory entegrasyonu sağlar ve politika oluşturmanıza izin verir. Oracle, MySQL ve MS-SQL veritabanı desteği ile inanılmaz boyutlu sistemleri yönetebilir ve fark edilir şekilde hızlı çalışır. ESET Smart Security var olan güvenlik çözümlerinizle çakışmaması için antispam özelliği ile ve/veya güvenlik duvarı devre dışı olarak kurulabilir. Entegre olarak gelen SysInspector IT yöneticilerinin problemleri kolaylıkla inceleyip çözebilmelerini sağlar.
Kullanım Geliştirmeleri: 4. Sürümün Sistem Yöneticilerine Faydaları:
o Birden çok farklı lisansın yönetimini sağlayabilen yeni License Manager
o Birden çok yöneticinin birbirlerini etkilemeden aynı anda çalışabilmelerini sağlayan Management Console salt okunur erişimi
o Yöneticilerin kişiselleştirilebilir uyarılar ile sürekli gelişmelerden haberdar olmasını sağlayan Notification Manager
o Cisco Network Admission Control (NAC) için tam destek
o Bant genişliğinin daha etkin kullanımı ve geliştirilmiş günlük depolama
o Tespit edilen tehditlerden haberdar olmanızı sağlayan gelişmiş Koruma Durumu
o ESET NOD32 Antivirus’un izinsiz kişiler tarafından kaldırılmasını engelleyen parola koruması

Kategori: Antivirus

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Linkleri görmek için üye olmanız gerekmiyor. Üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
<
 • 17 Yorumu var
 • 0 Konusu var
 • Beğendim
 • 0
4 Şubat 2011 13:28

dreamway

Alıntı yap
 • Üye Grubu: Üye
 
smart security indirdim kurdum. nod sifre kirici diye calismayan bi program yukluyo. bi kontrol ederseniz iyi olur...

Cevap: Şimdi denedim öyle bir şey kurmuyor. Bu kurulumlar kendi sitesinden indirilen orjinal kurulumlardır, yeniden paketlenmiş ya da işlenmiş kurulumlar DEĞİLDİR..

Yorum eklemeden önce bilmeniz gerekenler
 • Burayı okumadan yorum YAPMAYINIZ. Yorumlar onaya tabi tutulmaktadır.
 • Warezturkey'in misyonu sadece dosya paylaşmaktır. Bu bağlamda içerikler için destek, video, eğitmenlik misyonu üstlenmez ve bunları vaat etmez. Kısaca kimse size yardımcı olmak zorunda değildir.
 • Gönülülük esası işler. Ya kuramadım video çeker misiniz ? Resimli anlatır mısınız ? Binlerce ve sürekli değişen içeriğin hangisine video çekeceksiniz ? Ki sitemizin amacı bu değil zaten. Makul olalım.
 • Gönülülük esasında rica, nezaket çok önemlidir (Siz ne olursa olsun nezaket gösterin, site yöneticileri sizi baş üstünde tutar aksi olursa atış serbest). Bir sorun yaşıyorsanız işletim sisteminizi, yaşadığınız sorunu detaylıca yazın. Mutlaka ekran görüntüsü paylaşın. Bildiğimiz konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Detay diyince adınızı, soyadınızı istemiyoruz. Sorun ne ise onla alaklı detay çok önemlidir.
 • Sadece soru veya sorunlarda yorumlarda boy göstermeyin. Bildiğiniz konularda yorumlarınız ile diğer insanlara katkı sağlayın, bilgi paylaştıkça çoğalır.
 • Bize şuraya yükleyin, buraya yükleyin demeyin. Her sitenin bir yayın politikası vardır. Buna lütfen saygı gösterin. Lütfen link isteğinde bulunmayın. Sadece dosya paylaşım sitelerinden link veren veya torrent ile alakası olmayan sitelerden torrent istemeyin. Bunlar farklı teknolojiler.
 • Warezturkey'in kullandığı ana host turbobit'tir (5sene). Harici hostlar alternatif olarak verilmekte. Turbobit harici link yenilemesi yapılmamaktadır. (Çünkü alternatifler ya çabuk patlıyor, ya dosyayı kısa sürede siliyor hangi birine koşacan ?)
 • Warezturkey özellikle crackli vb. paylaşımlarda katı bir filtre uygulamaktadır. Kaba tabiri ile otu, suyu eklememektedir, güvenmediği içeriği bizzat test etmektedir. Ancak her daim kendi antivirüs uygulamanız ile taramayı, kendi filtrenizi uygulamayı unutmayın. Elbette crackler, keygenler vb. şeyler için sahte alarmlar söz konusu bu zamanla öğrenilecek bir durumdur. Yani her uyarı zararlı anlamına gelmeyebilir.
 • Dosyaların Winrar şifresi : www.warezturkey.net şeklinde olup indirme linklerinin altında yazar.

Yorum Ekle

Adınız: *
E-Mail Adresiniz (Zorunlu değil):
Yorumunuz: *
 • super1turkiyesopakahkaha
  oyunsuperwinkwinked
  smileambelayfeel
  fellowlaughinglollove
  norecourserequestsad
  tonguewassatcryingwhat
  bullyangryalkisuyku
  muzik1numarasinirarkadas
  arkadas2rep
Soru:
34 Plakalı ilimiz hangisidir ? (İst...)
Cevap:*
* ile işaretlenen alanları doldurmak mecburidir.