» » Google Earth Pro 4.2.0205.5730 Full Türkçe

Windows 7 Tüm Sürümler Tek DVD
Windows 10 Tüm Sürümler indir
Adobe Cloud Tüm Sürümler indir
Warezturkey Güncel Duyuru
Sizinleyiz...
 
 
 

Google Earth Pro 4.2.0205.5730 Full Türkçe

Ekleyen: supremacy - Tarih: 9-08-2008, 12:37

0
'Googlezaydaki uyduların cektiği görüntülerden kendi evinizi, işyerinizi, sokağınızı veya gideceğiniz bir yeri görmeye ne dersiniz ?
Evet, inanılmaz olduğu kadar da gercek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında coğumuzun hayal ettiği, bazı filmlerde de gördüğümüz, ama bu kadarı da olmaz dediğimiz işi yaptı ve uzaydan cekilen uydu görüntülerini bu programla internet kullanıcıların hizmetine sundu.

Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilce, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi uydu üzerinden gösteriyor bize. Tabi bu görüntüler anlık değil, belli bir süre öncesinde kaydedilmiş olan görüntüler. Yani pencereye cıkıp kafanızı yukarı kaldırıp el salladığınızda Google Earth’de görünmezsiniz
Artık arkadaşlarınıza evinizin yerini uzun uzun tarif etmenize gerek yok. Google Earth programında evinizin, işyerinizin vs. yerini bulup ister koordinatlarını göndererek, isterseniz de ekran görüntüsü alıp, yerinizi kolayca tarif edebilir, bu görüntüleri kullanarak web sitenize gercek ulaşım haritaları yerleştirebilirsiniz.
Gayet net ve tatmin edici görüntüler sunan Google Earth beş yıldızlık bir uygulama.

Programın düzgün calışması icin gereken en düşük sistem gereksinimleri :

* Windows 2000, Windows XP
* Intel® Pentium® PIII 500 MHz işlemci
* 128MB Hafıza
* 200MB sabit disk alanı
* 16 MB 3D ekran kartı
* 1024x768, 32-bit gercek renkli ekran
* En az 128 kbps internet hızı

downloadDownload Rapidshare

Şifre: www.warezturkey.net

Kategori: Program indir

Merhabalar, Sitemizi Ziyaretçi olarak görüntülemektesiniz.
Sitemize üye olmak zorunda değilsiniz ve hatta üye olmanın öyle bir avantajı yok. Linklerimizin büyük bir kısmı herkese açıktır. Hemen üst kısımda İndirme Linkleri altında linkleri görebilirsiniz. Eğer illa üye olmak isterseniz Üyelik formu için buraya tıklayın ve üyelik işlemini yapın.
Bilgi
Yorum sistemi kapalı.